Panevėžio vairuotojų nuotraukos socialiniuose tinkluose Mentai PNVŽ.

Panevėžio vairuotojai valdžiai skirtų žodžių į vatą nevynioja

Šią savaitę Panevėžio mieste, pradėjus tvarkyti gatves eismo sąlygos tapo švelniai tariant „nepakenčiamos“. Viskas suprantama, vyksta remonto darbai, kaip ten rašoma, valdžia atsiprašo už laikinus nepatogumus.

Tačiau daugelyje pradėtų remontuoti gatvių kelių statybininkų net nematyti. O kita vertus, būtų galima ir pakoreguoti eismo judėjimo kryptis kai kuriose miesto sankryžose.

Štai važiuojame eilinę dieną, 13 val. centrine miesto Smėlynės gatve nuo centro iki Rožyno mikrorajono. Jau nuo Panevėžio ligoninės prasideda kamščiai.  Marijonų, Smėlynės ir Senamiesčio gatvių sankryžoje sustojame. O šio kamščio didžioji priežastis pasirodo – Smėlynės ir S. Kerbedžio gatvių eismo problema. Čia po „renovacijos“ iš Smėlynės gatvės link Rožyno mikrorajono palikta tik viena eismo juosta. Kita eismo juosta skirta sukantiems į kairę, tik viena maža bėda – sukančių į kairę beveik nėra. Kyla klausimas, kaip priiminėjami tokie sprendimai neatsižvelgiant į realią situaciją. Ir kas juos priima?

Tokia pat situacija ir remontuojamoje Beržų gatvėje priartėjus link V. Alanto ir Pilėnų gatvės sankryžos. Kažkodėl pirmiausia žalia šviesoforo šviesa užsidegė sukantiems iš Beržų gatvės į Pilėnų (į dešinę), nors ten nebuvo nė vieno automobilio. Ir tik po to, užsidegė žalia šviesa važiuojantiems iš Beržų į V. Alanto gatvę. (Beje, čia stovėjo daugiausia automobilių). Susidaro įspūdis, kad mūsų išmanioji eismo sistema yra visai neišmani.

Vieną tokią eismo „nesąmonę“, Vasario 16-osios ir Respublikos gatvių sankryžoje valdžia atšaukė. Tai gal atėjo laikas peržiūrėti ir kitas padarytas eismo „nesąmones“ klausia panevėžiečiai socialiniuose tinkluose?

Būtent socialiniuose tinkluose miesto vairuotojai negaili „riebių“ bei aštrių“ žodžių miesto valdžios adresu. Paskaitykite, ką socialiniuose tinkluose Mentai PNVŽ rašo miesto vairuotojai:

„Eismo valdymas mieste yra tragiškas.!!!“, – rašo nepatenkinti socialinių tinklų skaitytojai, besidalindami nuotraukomis iš „užsikimšusių“ gatvių.

„Gatvės užtvertos, o statybininkų jose nėra“ – pastebi kitas panevėžietis.

„Mūsų miesto valdžia, ta kryptimi nevažiuoja, ir jiems nusispjauti“, – rašo kitas.

„Jūs užeikit į savivaldybę ir pamatysit, ant kiekvieno kabineto užrašai jog ten sėdi specialistai… Ūkio skyriaus „specialistai“, transporto organizavimo „specialistai“, aplinkos apsaugos „specialistai“ ir t. t. Neverta abejoti šitų taip vadinamu „specialistų“ kompetencija. Supraskit šitie sutvėrimai gyvena paraleliniam pasaulyje jie kažkur ten….“- trykšta pykčiu kitas.

„Gal norėtų mūsų miesto valdžia pastovėt tokiose eilėse ir nenorėtų priimt tada tokių …. sprendimų…“, – rašo piktas skaitytojas.

„Kiek važiuoju link Janonio gatvės – niekas niekada ten nevyksta- nei ryte, nei vakare, nei savaitgalį. Klausimas – tai kada tie kelio darbai vykdomi ir kada jie baigsis? Atidarytų šią vietą, daugelis nuo Piniavos pasuktų Šiaurine gatve ir atvyktų į miestą iš kitos pusės. O dabar – kemšasi Smėlynės gatvė, tada Paliūniškio, tada Kerbedžio ir visiška nesąmonė gaunasi – anei kaip išvažiuot iš miesto…“ – patarimais miesto valdžiai dalinasi panevėžiečiai.

„Daug kur užsieny, jeigu jau tvarko kažkokią kelio atkarpą, ar kažką keičia tame kelyje, pasirūpina kažkokiu papildomu apvažiavimu ir stengiasi darbuotis nakties metu, kad kuo mažiau sukeltų diskomforto žmonėms, o čia už daro beveik pagrindinius kelius ir tvarko metus laiko, kuro kainos užkeltos ne pagal algas, gal specialiai daro taip, kad žmonės degintų kurą stovėdami tokiuose kamščiuose, kitaip neįmanoma paaiškint“. – rašo turbūt užsienyje dirbęs vairuotojas.

„Ar jūs čia rašysit verksit, losit, pyksit ar kokį ch…. darysit niekas nuo to nepasikeis, vat nueikit i savivaldybę ir ten taip pat kaip čia pavarykit ,mažumėle gal paspartinsit ką nors“, – davė patarimą vienas skaitytojas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: