Tado Kontauto nuotr.

Panevėžio valdžia: miesto gatvės rekonstruojamos pagal patvirtintus darbų grafikus

Panevėžio vairuotojai skundžiasi ir piktinasi, kad mieste pradėjus gatvių rekonstrukciją dauguma jų uždaromos, o aplinkinėse gatvėse susidaro kamščiai, tačiau tvarkomose gatvėse neva jokie darbai nevyksta. Socialiniuose tinkluose daugiausiai priekaištų buvo išsakoma dalies Beržų gatvės ir J.Janonio gatvės žiedinės sankryžos rekonstrukcijai.

Akivaizdu, kad vykstant statyboms ar rekonstrukcijai įvedami kažkokie apribojimai, todėl nenuostabu, kad kažkas lieka nepatenkintas.

Ar tikrai pradėtose rekonstruoti ir uždarytose Panevėžio gatvėse nevykdomi jokie darbai ir ar teisingi vairuotojų priekaištai, pasiteiravome Panevėžio miesto savivaldybės Miesto infrastruktūros skyriaus vedėjo Daliaus Vadlugos. Labiausiai domėjomės, kokie darbai dabar vyksta Beržų ir J.Janonio gatvėse.

Šikąrt labai operatyviai Miesto infrastruktūtos skyriaus vedėjo pavaduotojas Darius Linkonas atsakė, kad rekonstruojant J.Janonio, Pramonės ir Vakarinės gatvių sankryžą į žiedinę sankryžą darbai vyksta pagal suderintą darbų grafiką ir juos numatoma atlikti dviem etapais. Pirmajame etape, kuris dabar ir vyksta yra rekonstruojamas J.Janonio ir Vakarinės gatvių ruožai ir dabar ten yra klojama asfalto danga.

Pasak D.Linkono, rekonstruojant Beržų gatvės dalį šiuo metu yra iškeliami ir apsaugomi elektros tinklai. Skyriaus vedėjo pavaduotojas patikino, kad iškėlus elektros tinklus, gatvės dangos įrengimo darbai bus vykdomi pagal suderintą ir patvirtintą darbų grafiką.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: