Panevėžio valdžios rūmų tuštėjimo metas

Gintautas Subačius

Lapkričio 13-ąją Panevėžio miesto savivaldybės valdžios koridoriuje karaliaus tik laikinai mero pareigas einantis vicemeras Valdemaras Jakštas ir mero patarėja Gintarė Maskoliūnienė. Kitas vicemeras Deividas Labanavičius Seime duos priesaiką ir į savivaldybę galės grįžti kaip svečias. Tuo tarpu meras Rytis Račkauskas tebekovoja su corona virusu.

„Puikiai“,- atsakė V.Jakštas paklaustas kaip sekasi eiti mero pareigas. Jis teigė negalintis atskleisti konfidencialios informacijos ir pasakyti kokia mero R.Račkausko sveikata ir kada jis grįš į darbą. V.Jakštas teigė, kad dabar mero pavadavimą turintis trims dienoms. Pats meras telefonu neatsiliepė.

Vicemeras sakė pavojingo viruso pernelyg nebijantis, nes savivaldybėje yra labai mažai žmonių, lankytojai nepriimami, šiandien valdžios koridoriaus pusėje dirba trys, o rytoj liks tik du žmonės.

„Saugomės patys ir saugome kitus“,- sakė V.Jakštas.

Paskutinę dieną savivaldybėje dirbantis ir į Vilnių sparnus keliantis D.Labanavičius teigė savo vicemero pereigas atlikęs šimtu procentų, daug ką nuveikęs, o tęstinius darbus paliksiantis kolegoms. Politikas sakė Panevėžio nepaliekantis ir su juos bei rinkėjais palaikysiantis nuolatinius ryšius.

Pasiteiravus, kam ketina palikti vicemero kėdę, D.Labanavičius sakė pasikartosiantis ir pritarsiantis to kolegos paaukštinimui, kuris tvirtai pasiryš po trejų metų partijos skyrių vesti į savivaldos rinkimus. Be kelių minučių Seimo narys neslėpė, kad tokį sutikimą yra išgirdęs tik iš Kęstučio Lukoševičiaus, kuris per rinkimus sąraše liko antras. Vietoje D.Labanavičiaus į tarybą turėtų ateiti valstiečius palikęs buvęs mero patarėjas Lauras Jagminas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: