Panevėžio vasaros muzikiniai saldėsiai

Geros muzikos savaitgaliai su „Dūdų vasara“ tęsiasi. Šįkart festivalį aplankė diksilendas „Sweetband“. Saldžioji grupė pateikė itin patrauklią programą, tad kiekvienas kūrinys sulaukė ovacijų.

„Sweetband“ (meno vadovas Karolis Pratkus) – 2004 m. susibūręs diksilendas, kurio narių meilė muzikai sukviečia juos į būrį iš Vilniaus, Kauno, Biržų, Panevėžio…

Pradėjęs nuo trumpų pasirodymų ir grodamas vien tik instrumentinę muziką, per keletą metų diksilendas užaugo iki kolektyvo, kuris energija ir teigiamomis emocijomis užkrečia tūkstančius žiūrovų miesto švenčių, festivalių, koncertų metu. Diksilendas „Sweetband“ groja ne tik privačiuose vakaruose, šventėse, kultūriniuose renginiuose visoje Lietuvoje, bet ir keliauja į užsienį su muzikiniais projektais, yra koncertavęs Lietuvos Respublikos Prezidentūroje. Kolektyvas pakerėjo net Europos parlamento finansų komisarą poną Cwiką koncerto liuteronų Švč. Trejybės bažnyčioje metu.

Skirtingos grupės gali atlikti tuos pačius kūrinius, tačiau vienos iš jų sudomina žiūrovą, o kitos – palieka jį abejingą. Trykštanti diksilendo meno vadovo energija, muzikantų profesionalumas, dvasia laisvas nenuoramos vokalistės, tarptautinio „Jazz Voices“ konkurso nugalėtojos Ginos Kazlauskaitės balsas, puiki programa privertė šypsotis, mėgautis ir apgailestauti, kad koncertui skiriama valanda – per trumpas ir per greit praeinantis laikas.

Liepos 8 d. 17 val. „Dūdų vasaroje“ koncertuos Lietuvos, Latvijos ir Estijos jungtinis jaunimo pučiamųjų orkestras. Tai „Baltijos šalių orkestrų akademija“ – Lietuvos, Latvijos ir Estijos jungtinis orkestrų ir mušamųjų instrumentų projektas.

Maloniai kviečiame į netikėtą koncertą.

Organizatoriai – Lietuvos Brass Band Asociacija (LBBA).


Gintaro Viksvos nuotr.

AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: