Panevėžio liberalai facebook nuotr.

Panevėžio vicemeras V. Jakštas: sprendimai dėl „Ekrano“ užtvankos turi būti priimti nedelsiant

Antradienį lūžus „Ekrano“ marių užtvankos šliuzui, vandens kilimas Nevėžio upėje pasiekė pavojingą lygį. Avarijos vietoje besilankantis Panevėžio vicemeras Valdemaras Jakštas tikina, kad situacija suvaldyta ir ragina panevėžiečius išlikti ramiais.

„Galiu patikinti, kad vandens lygio kilimas yra sustabdytas ir pamažu pradeda slūgti – pastatyti avariniai užtvarai, vykdomi padarinių likvidavimo darbai, situaciją atidžiai stebi ekspertai“,- teigia liberalas V. Jakštas.

Įvykio vietoje dirba bendrovės „Panevėžio gatvės“ atstovai, Panevėžio miesto savivaldybės, specialiųjų tarnybų specialistai, Ekstremalių situacijų komisijos nariai. Avarijos žalą ekosistemai vertina ekspertai. Kol kas lieka neaišku, kiek vandens pratekėjo per sulūžusią „Ekrano“ užtvanką.

Dėl susidariusios padėties posėdžiauti rinksis Panevėžio savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija. V. Jakštas įsitikinęs, kad sprendimus dėl „Ekrano“ užtvankos saugumo reikia priimti nedelsiant, vos suvaldžius avariją.

„Likvidavus įvykio padarinius, privalome ne tik išsiaiškinti avarijos priežastis, bet ir pristatyti aiškų veiksmų planą, ką darysime, kad tokia situacija nepasikartotų. Sutelkę jėgas su nacionalinės valdžios institucijomis bei atsakingomis tarnybos, užtikrinsime panevėžiečių ir jų turto saugumą“,- tikina vicemeras V. Jakštas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: