Panevėžio „žemyniečių“ rašiniai respublikiniame konkurse „Ar girdžiu liaudies dainą?“ vieni gražiausių

Panevėžio „žemyniečių“ rašiniai respublikiniame konkurse „Ar girdžiu liaudies dainą?“ vieni gražiausių

1518
0
DALINTIS

Šiaulių universiteto gimnazijos organizuotame respublikiniame moksleivių rašinių konkurse „Ar girdžiu liaudies dainą “, kurio tikslas ieškoti ir atrasti tokius takus į liaudies dainą, kad jie būtų suprantami, įdomūs ir atliepiantys šiandienos jauno žmogaus poreikius, dalyvavo per šimtą moksleivių iš įvairiausių Lietuvos miestų.

Savo rašinius šiam konkursui nusiuntė ir Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos šeštokai Liepa Randomanskaitė bei Ignas Janeliūnas.

Darbuose mokiniai atskleidė savo požiūrį į liaudies dainą, jos vertę ir vietą savajame gyvenime.

Džiugu, kad A kategorijoje Ignas laimėjo pirmąją, o Liepa trečiąją vietą. Panevėžio „žemyniečiai“ buvo apdovanoti Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus įsteigtais prizais bei diplomais, o jų mokytoja Aušra Vaitkienė Padėkos raštu už etninių vertybių puoselėjimą ir mokinių parengimą respublikiniam rašinio konkursui.

Aušra Vaitkienė

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, atstovė ryšiams su visuomene

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.