Mindaugo Mikulėno nuotr.

Panevėžiui siūlo darbą be intrigų

Kitoks požiūris į darbą

„100 proc. darbo, 0 proc. intrigų“, – su tokia nuostata panevėžiečiams  prisistatė kandidatas į Panevėžio merus Bronislovas Matelis ir jo komanda.

Artimiau susipažinti su kandidatais ir padiskutuoti aktualiais klausimais Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai pirmadienio vakarą gyventojus pakvietė į Panevėžio dailės galeriją. Kandidatų į miesto tarybą sąraše – medikai, pedagogai, verslininkai, kultūros, socialinių sričių atstovai, visuomenininkai. Nemaža dalis – jau turinčių darbo taryboje patirties.

Mero posto sieksiantis Seimo narys B. Matelis sakė, kad atėjo metas visiems braukti brūkšnį ir už jo palikti įvairias skaudžias istorijas, kurios mus skyrė ir kurios jau tampa praeitimi. Jis įsitikinęs, kad politikai savo energiją turėtų naudoti tęsiant gerus darbus miestui ir skirti dėmesį ateities projektams, o ne ginčams, kas buvo teisus praeityje.

„Mieste jaučiasi pernelyg didelis susipriešinimas, pernelyg daug emocijų kunkuliuoja. Visiems reikėtų išmokti diskutuoti ramiau, dažniau visi turėtų susėsti prie stalo pasikalbėti, kaip ir ką daryti, kad Panevėžys būtų gražesnis ir patrauklesnis gyventi bei vaikus auginti“, ‒ sakė B.Matelis. Kandidatas įsitikinęs, kad požiūris į miesto tvarkymą turi būti kitoks, labiau ūkiškesnis, efektyvesnis.

Nesakau, kad Panevėžys blogai buvo tvarkomas, nors klaidų buvo padaryta. Pradėti geri darbai turi būti tęsiami, bet su nauja vadyba, su nauja energija“, – kalbėjo jis.

Spartins miesto tvarkymo darbus

Pasak B.Matelio, suprantama, kad gatvių remontas ir kiti mieste vykdomi darbai sukelia tam tikrų nepatogumų, kad tenka kažkurį laiką pakentėti. Tačiau nėra normalu, kai mieste dėl vienu metu pradėtų, bet lėtai vykstančių ar įstrigusių darbų gyventojams neįmanoma nei pravažiuoti, nei praeiti – tiltai ir tie uždaryti ne vienerius metus.

Kandidatas į merus priminė, kad Panevėžio veidas iš esmės pradėjo keistis dėka URBAN programos, atnešusios  dvi dešimtys milijonų eurų investicijų į miesto infrastruktūrą. Beje, Panevėžio atnaujinimo projektai pradėti ruošti miestui vadovaujant TS-LKD partijos nariui Vitalijui Satkevičiui.

Pasak B.Matelio, jeigu ne savivaldybę nuolat talžančios politinės vėtros, darbai judėtų kur kas sparčiau.

Konservatorius žadėjo dėti visas pastangas, kad Panevėžys taptų jaukiu, patogiu miestu gyventi. Todėl didelį dėmesį skirs ne tik miesto centrui, strateginiams projektams, kaip, pavyzdžiui, Autobusų stočiai, bet  ir miegamiesiems rajonams.  Jis akcentavo, kad svarbu konsultuotis su tam tikrų sričių profesionalais, tartis su bendruomenėmis.

 Prašo gyventojų palaikymo

B.Matelis gyventojų prašė palaikyti jį  ir jo komandą savivaldos rinkimuose. Kalnų mylėtojas kviečia panevėžiečius kartu su juo kopti į dar vieną viršūnę ir neštis ne partijų vėliavas, o Panevėžio.

Renginyje dalyvavę svečiai: Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė, Seimo narė Paulė Kuzmickienė bei jos kolega, buvęs krepšininkas Sergėjus Jovaiša įsitikinę, kad kolegos miesto labui dirbs visu šimtu procentu. Sėkmės B. Mateliui linkėjo ir asociacijos „Panevėžio alpinistai“ prezidentas Raimundas Abramavičius. Jis sakė, kad jam teko Bronislovą pažinti kalnuose, o ten atsiskleidžia tikrasis žmogaus veidas.

„Jis -sąžiningas, tvirtas, gebantis dirbti komandoje“, – teigė jis.

Renginio pabaigoje miesto tarybos narės Jurga Girdzijauskienė ir Indiana Grigienė misijos „Gyvačių sala“ vadui ‒ Sigitui Maliauskui perdavė per 100 porų vilnonių kojinių Ukrainos kariams. Darbščių panevėžiečių numegztos kojinės jau lapkritį bus nuvežtos Chersono srityje savo tėvynę ginantiems kovotojams

(Politinė reklama apmokėta iš TS-LKD kandidatų sąrašo Panevėžio miesto rinkimų apygardoje politinės kampanijos sąskaitos).


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: