G. Kartano nuotr.

Panevėžyje atidarytas mikroautobusų ir sunkiasvorių transporto priemonių servisas

Investicijoms ir plėtrai šiaurės Lietuvoje Panevėžį pasirinkusi UAB „Skuba“ atidarė mikroautobusų ir sunkiasvorių transporto priemonių servisą bei prekybos centrą.

„Džiaugiuosi galėdamas Jus pasveikinti moderniausio Lietuvoje vilkikų techninio aptarnavimo centro atidarymo proga. Jūsų pasirinkimas centrą statyti Panevėžyje reiškia, kad verslas vertina puikią geografinę miesto padėtį ir didindamas paslaugų prieinamumą Šiaurės Lietuvos regione, plėtrai renkasi regiono centrą. Esu įsitikinęs, kad šis centras sėkmingai įsilies į miesto ir viso regiono verslo lyderių bendruomenę. Linkiu, kad Jūsų teikiamos paslaugos ne tik patenkintų, bet ir viršytų klientų lūkesčius, o centras augtų ir stiprėtų“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Panevėžyje, Ramygalos gatvėje, oficialiai atidarytame daugiafunkciame centre įsikūrė parduotuvė, sunkvežimių servisas, plovykla, įrengti bandymų stendai ruošiant sunkvežimius techninei apžiūrai. Numatyta, kad čia darbuosis iki 50 žmonių. Į 3,635 kv. m centro Panevėžyje statybas bendrovė investavo 7,5 mln. Eur.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: