Panevėžyje atidarytas naujas RE/MAX Experts biuras

Viena didžiausių nekilnojamojo turto (NT) agentūrų šalyje RE/MAX Lietuva stiprina savo pozicijas Panevėžyje. Čia spalio pradžioje atidarytas naujas biuras RE/MAX Experts, įsikūręs adresu J. Urbšio g. 3.

Statistika rodo, kad pastaraisiais metais NT pardavimai Panevėžyje išlaiko stabilius rodiklius. Remiantis Registrų centro duomenimis, 2014 m. Panevėžyje parduoti 1 125 butai, 2015 m. – 1 041 butas, 2016 m. – 1 055 butai. 2017 m. kiekvieną mėnesį mieste parduodama apie 90 butų. Panašios stabilių pardavimų tendencijos yra ir gyvenamųjų namų pardavimo rinkoje.

„Atidaryti naują RE/MAX biurą paskatino tai, kad Panevėžio regione matome neišnaudotas NT tarpininkavimo rinkos galimybes, be to, itin jautėme ir kompanijos vadovų palaikymą. RE/MAX vardas Panevėžyje žinomas jau 5 metus ir pastebime, kad potencialūs klientai vis labiau pasitiki brokeriais ir vertina mūsų profesionalias paslaugas. Mūsų kompanija išskirtinė ir tuo, kad kiekvienas RE/MAX brokeris vadovaujasi brokerių darbo etikos kodeksu, kuriuo nustatomos jo pareigos bei atsakomybės bendraujant su klientu nuo tarpininkavimo sutarties pasirašymo iki notarinės pardavimo sutarties sudarymo“, – teigia RE/MAX Experts biuro vadovas Arūnas Markevičius.

RE/MAX Experts įsikūrė erdviame 130 kvadratinių metrų biure. Čia planuojama įdarbinti apie 10 brokerių, kurie teiks visas NT tarpininkavimo paslaugas – Panevėžio mieste ir rajone užsiims butų ir gyvenamųjų namų pardavimu ir nuoma, įmonėms padės rasti tinkamiausias komercines patalpas, o planuojantiems statybas siūlys žemės sklypus.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: