Panevėžyje atidarytas Testamidės COVID-19 tyrimų punktas (video)

Nevaldomai plintant itin užkrečiamai COVID-19 omikron atmainai, išaugo testavimosi poreikis. Pastaruoju metu norint atlikti testą tenka laukti kelias paras. Gyventojai susiduria su problema – kur atlikti testą. Sprendimą siūlo Panevėžyje atidarytas Testamidės covid-19 tyrimų punktas.

„Testamidės“ punktas yra įsikūręs strategiškai patogioje vietoje, Darbo aikštė 7, šalia prekybos centro ,,Senukai‘‘. Punkte priimami registruoti bei neregistruoti pacientai. Registruotis galima internetu:  www.testamide.lt ,taip pat telefonu bei atvykus į punktą. Registracija yra paprasta, tad užsiregistruoti pavyks visiems.

Punkte atliekami testai yra oficialūs, turi sertifikatus, o visi atliekami tyrimai yra suvedami į e-sveikata sistemą. Čia atliekami antigenų testai kelionėms su sertifikatu ir QR kodu, bei profilaktiniai testavimai. „Testamidės“ punktuose įmonės gali sudaryti sutartis dėl savo darbuotojų profilaktinio testavimo, tai pat atliekami PGR  tyrimai, antikūnių kiekybiniai bei kokybiniai tyrimai.

Kainos: PGR tyrimas –  75 Eur,  antigenų greitasis testas – 20 Eur, kelioninis antigenų testas – 30 Eur,  antikūnų kiekybinis tyrimas – 25  Eur bei antikūnų kokybinis  – 15 Eur.

Tyrimai atliekami itin greitai ir kokybiškai. Testamidės punktuose yra užtikrinamas pacientų saugumas, patalpos dažnai dezinfekuojamos bei vėdinamos, todėl atvykę pacientai gali jaustis saugūs.

,,Testamidės‘‘ punktai yra įsikūrę beveik visoje Lietuvoje, taip pat ir mažesniuose miestuose , tokiuose kaip: Ukmergė, Raseiniai, Utena, Plungė ir kituose.  Klientų patogumui  ,,Testamidės‘‘ punktai dirba ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais. Darbo laiką ir adresą galite rasti internetinėje svetainėje www.testamidė.lt

PGR ir antikūnų kiekybiniai tyrimai yra vežami į Kauno laboratoriją,  o atsakymai gaunami per parą laiko. Antigenų testų rezultatas gaunamas po 15 minučių. Visi testų bei tyrimų rezultatai yra oficialūs ir fiksuojami E.sveikata.lt sistemoje. Testamidės covid-19 tyrimo punktas – jūsų paslaugoms.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: