G. Kartano nuotr.

Panevėžyje atidarytas XVI kamerinių spektaklių festivalis

Šiandien teatre „Menas“ prasidėjo XVI kamerinių spektaklių festivalis. Tai – vienintelis 15 metų gyvuojantis teatro festivalis Panevėžyje, kuriame per šį laikotarpį pristatyti 148 spektakliai, sulaukta apie 15 tūkst. žiūrovų.

„Gera matyti ir sveikinti jus tradiciniame, jaukiame ir visada labai laukiamame kamerinių spektaklių festivalyje. Jis jau seniai tapo neatsiejama ir ryškia kultūrinio Panevėžio gyvenimo dalimi. Neabejoju, kad ir šiemet festivalis nustebins bei dovanos ne vieną įsimintiną akimirką. Dėkoju organizatoriams ir dalyviams už tęsiamą gražią tradiciją, dovanojamą puikių vakarų maratoną Panevėžiui“, – sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

2022 m. festivalio spektakliai ir pasirodymai Panevėžio miesto žiūrovams bus pristatomi pirmąsyk. Užsienio kūrėjų – lenkų režisierės Agnieszkos Ploszajska ir portugalų režisierės, choreografės Ligia Soares – darbai Lietuvoje bus pristatyti pirmą kartą. Visi spektakliai saviti, drąsūs, nuotaikingi, nagrinėjantys šiuolaikinės visuomenės socialines problemas.

Festivalio programa

Balandžio 5 d. 18 ir 20 val. 30 min. Ligia Soares (Portugalija) „Romance“ + diskusija.

Balandžio 6 d. 18 val. Kauno miesto kamerinis teatras „Superherojai“ + diskusija, rež. L. Vaskova, dram. G. Labanauskaitė.

Balandžio 7 d. 18 val. MMLAB „Šokis skalbimo mašinai ir mamai“ + diskusija, idėjos aut. ir chor. G. Grinevičiūtė.

Balandžio 8 d. 18 val. Damian Droszcz (Lenkija) „The Wall“ + diskusija, aut. ir rež. A. Płoszajska.

Balandžio 9 d. 18 val. Valstybinis jaunimo teatras „Žmogus iš žuvies“ + diskusija, rež E. Švedkauskaitė.

Balandžio 10 d. 14 val. Festivalio uždarymas. Teatras Playback, performansas „Vakhtery“ (Ukraina) + diskusija. Bus renkama auka Ukrainai.

Išsamesnė informacija www.teatrasmenas.lt.

G. Kartano nuotr.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: