Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžyje atidaryti socialinės globos namai „Senior Panevėžys“

Panevėžyje oficialiai duris atvėrė socialinės globos namai „Senior Panevėžys“.

„Tokių įstaigų poreikis ne tik Panevėžyje, bet ir visoje Lietuvoje yra nepaprastai didelis. Todėl labai džiaugiuosi, kad pirmoji „Senior Group“ rezidencija Lietuvoje atidaroma būtent mūsų mieste. Sveikinu visus, prisidėjusius prie projekto įgyvendinimo – padarėte didelį ir svarbų darbą. Darbuotojams linkiu, kad nuoširdus jūsų rūpestis ir žmogiška šiluma dovanotų čia gyvenančiųjų ir jų artimųjų dėkingumą ir pagarbą. Čia gyvenantiems ir gyvensiantiems linkiu, kad jūsų dienas lydėtų kuo geresnė sveikata, puiki nuotaika ir malonios aplinkinių šypsenos”, – sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Socialinės globos šeimos tipo senjorų rezidencija „Senior Panevėžys“ – tai privati, prancūzų kapitalo moderni įstaiga, kurioje garbaus amžiaus žmonėms užtikrinama ori senatvė. Rezidencijoje įrengti apartamentai pagyvenusiems žmonėms. Kiekviename bute yra po 2-3 miegamuosius (vienviečiai, dviviečiai bei triviečiai) su atskirais vonios kambariais. Taip pat bendra svetainė, sujungta su virtuve ir valgomojo zona, priežiūros personalo kambarys bei visiems prieinama terasa. Čia  teikiama medicininė priežiūra, individuali globa, ištisą para dirbantis personalas, naujausios stebėjimo technologijos.  Vienu metu viename pastate kaip draugiška šeima gyvena ne daugiau kaip septyni pagyvenę žmonės. Pastatuose įrengtos visos sąlygos, kad juose galėtų apsistoti neįgalieji.

„Senior Group“ misija – teikti visokeriopą pagalbą vyresnio amžiaus žmonėms. 2018 m. „Senior Group“ pradėjo savo veiklą Baltijos šalyse ir šiuo metu Latvijoje turi šešias šeimos tipo senjorų rezidencijas. Nuo 2019 metų Rygos senjorams teikiama priežiūra jų pačių namuose. Šiandien Panevėžyje oficialiai atidaryta šeimos tipo senjorų rezidencija yra pirmoji „Senior Group“ atidaryta rezidencija Lietuvoje.

Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: