AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2019-01-14

Panevėžyje baseino statybos šiemet dar neprasidės (video)

Nors Panevėžio miesto plaukikai miesto vardą garsina didžiausiuose Europos ir pasaulio baseinuose bei džiugina rezultatais, treniruojasi jie dažniausiai ne savo mieste. Savivaldybė deda pastangas, kad būtų pastatytas naujas modernus baseinas, tačiau šiemet statybos dar neprasidės.

Šiuo metu Panevėžio mieste plaukikai profesionalioms treniruotėms turi ribotas galimybes: jos vyksta dvejuose 25 metrų ilgio baseinuose: „Žemynos“ progimnazijoje ir Kūno kultūros ir sporto centre esančiame, statytame dar 1965-aisiais. Pastarasis skaičiuojantis jau daugiau kaip penkis dešimtmečius, remontuotas tik minimaliai. Kadangi jo rekonstruoti nepavyks, miesto plaukikai laukia naujo, profesionaliam sportui pritaikyto baseino. O ruoštis varžyboms dabar plaukikams tenka kitur.

Danas Rapšys laimėdamas pasaulio čempionato auksą įrodė, kad tapti geriausiu galima net ir treniruojantis tokiomis sąlygomis. Tačiau savivaldybės sporto specialistai apgailestauja, kad ši situacija dar kurį laiką tęsis. Šiemet naujas baseinas Panevėžyje pradedamas statyti nebus. Trukdo biurokratiniai trikdžiai, bet pastangos – dedamos.

Net ir gavus finansavimą, baseino statybos užtuks ne vienerius metus. Statybos turėtų būti finansuojamos iš Valstybės investicijų programos bei miesto savivaldybės biudžeto lėšomis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: