Pirmadienio rytą Panevėžyje, judrioje gatvių sankryžoje, įvyko eismo nelaimė. Automobiliui susidūrus su elektriniu paspirtuku, prireikė greitosios pagalbos medikų, o policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, incidentas užfiksuotas birželio 1 d. apie 10 val. 50 min. Panevėžyje, Beržų ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžoje.
Pirminiais duomenimis, vyras (gim. 1975 m.), vairuodamas automobilį BMW, susidūrė su elektriniu paspirtuku važiavusiu nepilnamečiu (gim. 2012 m.). Eismo įvykio metu dvylikametis paspirtukininkas patyrė sužalojimus, jam vietoje buvo skubiai suteikta medicininė pagalba.
Dėl šios avarijos policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 straipsnį (Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas). Tyrimo metu bus tiksliai nustatyta, kuris eismo dalyvis pažeidė taisykles ir sukėlė pavojingą situaciją sankryžoje.
Matosi,kad straipsnio autorius tik tris klases baiges.Net nesugeba teisingai vaiko metų suskaičiuoti.Ne 12,o 14.O pasak policijos,tai apkaltins vairuotoją,nesvarbu,kad vaikis per perėją važiavo,o ne stūmėsi.