Panevėžyje dar iki žiemos bus įrengta nauja ekstremalaus sporto aikštelė

Panevėžio miesto taryba be didesnių ginčų pritarė, kad dar šiemet Panevėžyje riedutininkams, riedlentininkams, paspirtukininkams ir BMX dviračių sporto mėgėjams būtų įrengta ekstremalaus sporto aikštelė.

Kaip sakė politikams sprendimo projektą pristačiusi savivaldybės Investicinių projektų skyriaus vedėja Lina Bareikienė, rugsėjo 6 dieną Ekonomikos ir investicijų ministerija išplatino kvietimus dėl viešųjų erdvių pritaikymo turizmo plėtrai, o Panevėžio miesto savivaldybės administracija suskubo ir iki rugsėjo 16-osios pateikė projektą „Skate parko įrengimas Panevėžyje skatinant turistų srautus“ bei laimėjo finansavimą – 104,5 tūkst. eurų. Dar 15 procentų projekto įgyvendinimo lėšų, tai yra šiek tiek daugiau kaip 18 tūkst. eurų turės prisidėti savivaldybė. Projektas privalo būti įgyvendintas iki gruodžio 10-osios.

Etatiniu valdančiųjų kritiku senokai tapęs buvęs parlamentaras Povilas Urbšys, nors ir pagyręs, kad kartais savivaldybės administracija sugeba greitai suktis, iš pradžių teiravosi, ar numatoma ekstremalaus sporto aikštelės statyba buvo suderinta su visomis ekstremalaus sporto organizacijos. Galiausiai jis paragino net statybos laikotarpiu pernelyg neįsikibti į techninį projektą ir atsižvelgti į ekstremalų pasiūlymus ir pageidavimus.

Konservatorius Marius Mališauskas sakė pastebėjęs, kad naujajai ekstremalaus sporto aikštelei numatytos visos medinės konstrukcijos, nors dėl jų ilgaamžiškumo Panevėžio miesto savivaldybė karčios patirties jau turi, kai anksčiau Panevėžyje Parko gatvėje įrengta aikštelė per kelis metus sutręšo.

Kitiems politikams abejojant, ar savivaldybei per labai trumpą laiką pavyks įgyvendinti projektą, nes kartais viešųjų pirkimų konkursai užsitęsia po pusmetį ir ilgiau, L.Bareikienė patikino, kad konkursas jau įvyko, rangovas jau parinktas ir jam beliko (pritarus tarybai) pasirašyti sutartį.

Atsakydama P.Urbšiui, L.Bareikienė akcentavo, kad projektas bus įgyvendinamas pagal viešajame pirkimų konkurse pateiktą medžiagą, o vykstant montavimo darbams statybvietėje lankytis pašaliniams yra pavojinga ir netgi draudžiama.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: