AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

Panevėžyje – daugiau gatvių, kuriose negalėsime statyti automobilių

Šiemet Panevėžio miesto gatvėse planuojama pastatyti ne tik daugiau stovėjimą draudžiančių ženklų, bet ir sutvarkyti kai kurių gatvių infrastruktūrą, kad daliai gyventojų būtų išspręsta parkavimo problema.

Po sėkmingų eismo pokyčių Panevėžio miesto Klaipėdos gatvėje ir kitose miesto gatvėse planuojama apriboti automobilių stovėjimą. Tačiau vietos gyventojus šie ribojimai ne itin džiugina, tad miesto vadovai sako, kad šiais metais bus sutvarkyta kai kurių gatvių infrastruktūra, kuri išsispręs ir automobilių statymo problemą, tai pat planuojama sutvarkyti penkiolikos miesto gatvių asfalto dangą.

Piko metu į darbą viena iš pagrindinių Panevėžio miesto Klaipėdos gatve vykstantys gyventojai, pastebėjo, kad stovėti draudžiantys ženklai kamščių problemą išsprendė. Po šio sėkmingo pakeitimo miesto vadovai svarsto panašią praktiką pritaikyti ir kitose judriose miesto gatvėse.

Tiesa, draudimas Klaipėdos gatvėje statyti automobilį pradžiugino ne visus gyventojus. Šalia gatvės esantys pilni daugiabučių namų kiemai dėl automobilių parkavimo dabar turi dar didesnę problemą. Kad tai būtų išspręsta greičiau ir kokybiškiau, Tomas Jukna ragina aktyvesniais būti ir pačius panevėžiečius.

Praėjusiais metais Panevėžyje išbandyta karšto regeneravimo technologija daliai miesto gatvių bus taikoma ir šiemet. Vienas pirmųjų objektų, kuriame vyks tokie darbai – jau pradėta atnaujinti Nemuno gatvė:

Tomas Jukna atskleidžia, kad šiemet savivaldybė išsikėlė uždavinį atnaujinti apie penkiolika miesto gatvių ir jų atkarpų. Jau greitai vyks susitikimas dėl rangos darbų plano. Tiesa, kai kuriuos darbus gali apsunkinti tose pačiose vietose „susikertantys“ kelių įmonių projektai. Kad nereikėtų ardyti naujai iškloto asfalto, lietaus nuotekų ar šiluminių trasų atnaujinimo darbus bus stengiamasi padaryti pirmiausia. 2018-aisiais planuojama ir pilna Statybininkų gatvės rekonstrukcija. Jos metu bus atnaujinta ne tik asfalto danga, bet ir infrastruktūra aplinkui: šaligatviai, aikštelės, dviračių takai, apšvietimas ir kita.

Siūlome perskaityti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.