Panevėžyje dėl vandens bokšto būklės paskelbta ekstremali situacija

Šiandien pakartotinai susirinkusi Ekstremaliųjų situacijų komisija priėmė sprendimą skelbti ekstremaliąją situaciją Panevėžyje dėl vandens bokšto Aldonos g. 12A būklės – jo keliamo pavojaus žmonių gyvybei, sveikatai ar turtui. Nedelsiant imtasi būtinų saugumui užtikrinti priemonių įgyvendinimo.

Šiuo metu apribotas gyventojų patekimas prie avarinės būklės pastato, pasitelkiant aukštalipių pagalbą vandens bokštas bus apjuostas specialia medžiaga, apsaugančia nuo byrančių betono atplaišų. Aldonos g. 12A pastato savininkai raštiškai informuoti apie paskelbtą ekstremaliąją situaciją bei įpareigoti sutvarkyti statinį taip, kad šis nekeltų grėsmės gyventojams ir jų turtui.

Primename, kad praėjusią savaitę, gegužės 13 d., Panevėžio miesto savivaldybė sulaukė iš šalia vandens bokšto gyvenančių panevėžiečių pranešimo, kad nuo Aldonos g. 12A esančio pastato nukritusios atplaišos apgadino ten gyvenančių žmonių turtą, kelia grėsmę jų saugumui. Iškart po įvykio, Savivaldybės atstovai nuvyko į vietą, teritorija buvo aptverta, gyventojai informuoti apie būtinų saugumo reikalavimų laikymąsi.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: