Panevėžyje du koronaviruso atvejai patvirtinti lopšelį-darželį „Gintarėlis“ lankiusiems vaikams

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Panevėžio departamento liepos 29 d. duomenimis patvirtinti du COVID-19 ligos atvejai vaikams, lankantiems lopšelį-darželį „Gintarėlis“. Abu vaikai susiję giminystės ryšiais, ugdymo įstaigoje paskutinį kartą jie lankėsi liepos 22 d.

Šiuo metu ugdymo procesas dviejų lopšelio-darželio grupėse, kurias lankė susirgę vaikai, yra sustabdytas, visų grupes lankiusių vaikų tėvai informuoti. Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ vadovybė skubiai organizuoja darbuotojų testavimą, rengia vaikų, tėvų bei darbuotojų, galėjusių turėti kontaktą su COVID-19 atvejais, sąrašus ir teikia juos NVSC Panevėžio departamentui.

Taip pat dar intensyviau tęsiamos visos koronaviruso prevencijos priemonės – lopšelio-darželio „Gintarėlis“ patalpos nuolat vėdinamos ir valomos, dezinfekuojami paviršiai, durų rankenos ir kt.

Dėl nedarbingumo pažymėjimų prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją ir į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Panevėžio departamentą tel. 845 46 6793, el. paštu panevezys@nvsc.lt

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: