Panevėžyje duris atvėrė dar vienas erdvus ir modernus pašto skyrius

Rugsėjo 15 dieną, Panevėžio prekybos centro IKI (Ukmergės g. 18) antrame aukšte, duris atvėrė dar vienas pagal naują koncepciją įrengtas Lietuvos pašto skyrius. Į erdvų Panevėžio Basanavičiaus paštą perkelti pašto skyriai, anksčiau veikę šiais adresais: Respublikos g. 60, Aukštaičių g. 4 ir Ukmergės g. 18, I a. Klientų patogumui naujasis paštas dirbs ilgiau šeštadienį, taip pat klientus aptarnaus ir sekmadieniais.

„Svarbiausias kriterijus, kuriuo vadovaujamės perkeldami ar apjungdami pašto skyrius, yra kokybiškų ir patogiai prieinamų paslaugų klientams užtikrinimas. Dauguma atnaujinamų pašto skyrių perkeliami į prekybos centrus, kurie yra dažnai gyventojų lankomos vietos. Klientams čia patogu užsukti į paštą einant apsipirkti, šalia yra automobilių stovėjimo aikštelės, o pačios patalpos pritaikytos žmonėms su negalia. Ne išimtis ir šis Panevėžio paštas. Maloniai laukiame panevėžiečių dar viename naujajame ir erdviame pašte“, – sako Lietuvos pašto tinklo vadovas Jonas Sadauskas.

Siekiant užtikrinti kokybiškas ir patogiai prieinamas paslaugas, naujasis – Panevėžio Basanavičiaus – pašto skyrius įrengtas pagal šiuolaikišką koncepciją, skyriuje įrengti net 5 klientų aptarnavimo langeliai, suprojektuota patogi klientų aptarnavimo salė, taip pat erdvi siuntų savitarnos erdvė. Nors paštas įsikūrė antrame aukšte, į patalpas užtikrintas žmonių su negalia bei tėvelių su vaikų vežimėliais patekimas – į antrąjį aukštą galima patekti eskalatoriumi. Šalia skyriaus esančioje prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje transporto priemones galima statyti nemokamai.

Atsižvelgiant į klientų poreikius naujasis pašto skyrius dirbs ilgiau šeštadienį, taip pat klientus aptarnaus ir sekmadieniais. Pašto darbo laikas: pirmadienį–šeštadienį nuo 9:00 val. iki 19:00 val., sekmadienį nuo 10:00 iki 17:00 val.

Įrenginėjant naujas pašto patalpas, daug dėmesio skirta ir darbuotojų patogumui, užtikrintos geresnės darbo sąlygos darbuotojams: įrengtos patogios darbo vietos, specialūs stelažus siuntų sudėjimui bei skirstymui, virtuvėlė, persirengimo kabinos.

Primenama, kad Sveikatos apsaugos ministerijai nusprendus, jog nuo rugsėjo 13 d. į prekybos centrus, kurių prekybos plotas didesnis nei 1500 kv. metrų, galima įeiti tik su galimybių pasu, Panevėžio Basanavičiaus pašto skyriuje bus aptarnaujami tik galimybių pasus turintys klientai. Neturintys galimybių paso priklausomai nuo norimų gauti paslaugų tipo turi šiuos pasirinkimus:

  • pensijas ir kitas išmokas pašto skyriuje gavėjo vardu gali atsiimti ir kitas asmuo, turintis galimybių pasą – tokiu atveju būtina pateikti įgaliojimą, kurį galima supaprastinta tvarka parengti Registrų centro interneto svetainėje. Pensijas ir kitas išmokas taip pat galima atsiimti ir kituose ne prekybos centruose esančiuose pašto skyriuose ar „PayPost“ skyriuje.
  • norint atsiimti siuntinius ar laiškus Panevėžio Basanavičiaus pašto skyriuje, reikėtų kreiptis pagalbos į galimybių pasą turintį asmenį – jis pašto skyriuje turėtų parodyti gavėjo gautą popierinį pranešimą ar trumpąją žinutę apie gautą siuntą;
  • norint atsispausdinti galimybių pasą Panevėžio Basanavičiaus pašto skyriuje, pagalbos reikėtų kreiptis į galimybių pasą turintį asmenį – atvykus į pašto skyrių reikėtų pateikti rašytinį asmens, kuriam norima atspausdinti galimybių pasą, prašymą, taip pat tiek to asmens, kuriam spausdinamas pasas, tiek to, kuris atėjo jį atspausdinti, tapatybę įrodantį dokumentą – ID kortelę arba pasą. Galimybių pasai taip pat spausdinami „PayPost“ skyriuje arba kituose ne prekybos centruose esančiuose pašto skyriuose.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: