Panevėžyje duris atvėrė Europos Parlamento narių R. Juknevičienės ir A. Kubiliaus regioninis biuras. Kviečiama aplankyti jaunųjų panevėžiečių piešinių parodą

Šį penktadienį, spalio 25 d., Panevėžyje (Respublikos g. 36) duris atvėrė pirmasis regioninis Europos Parlamento, Europos liaudies partijos (ELP) frakcijos narių Rasos Juknevičienės ir Andriaus Kubiliaus biuras.

Parlamentarai buvo išrinkti pagal Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos sąrašą.  Biuras įsikūrė erdviose patalpose, pritaikytose ne tik parlamentarų biurų veiklai, bet ir įvairiems renginiams – parodoms, diskusijoms bei seminarams.

„Pirmą kartą tokio pobūdžio mūsų biuras veiks Panevėžyje, kartu su A. Kubiliumi bandome vienyti pajėgas ir dirbti ne tik Vilniuje. Tai bus atvira vieta diskusijoms svarbiausiais Europos Sąjungos klausimais, kurie rūpi Panevėžio krašto bei visos Aukštaitijos žmonėms, – sakė EP narė Rasa Juknevičienė. – Bendras biuras leidžia efektyviau siekti svarbiausio tikslo – daugiau Europos Lietuvoje ir daugiau Lietuvos Europoje. Tikimės, kad mūsų biuras taps miela susibūrimų vieta visiems, kuriems rūpi tokie patys tikslai“.

Europos parlamento narys Andrius Kubilius teigė, kad jam kiekvieną rytą susitikus su Rasa smagu pajusti panevėžietišką charakterį. Tada jis prisimena, kad ir jo pusė kraujo yra iš Panevėžio, kita – nuo Biržų.

„Smagu matyti šį biurą, kaip viso regiono centrą. Esu įsitikinęs, kad mes Lietuvoje per mažai kalbamės: ko siekiame, kaip gali padėti Europos sąjunga, kaip mes save matome joje ir panašiai. Tai mes tikimės, kad šios erdvės bus gyvos ir turėsime galimybių čia ir rimtai ir linksmai pasikalbėt. Mums visiems dar daug dalykų reikia atrasti ir suprasti,“ – sakė A. Kubilius.

Biuro atidarymo dieną pristatyta Panevėžio J. Balčikonio gimnazijos moksleivių piešinių paroda „Europa – mūsų namai“.

„Čia yra mūsų J. Balčikonio gimnazijos moksleivių darbai, kurti Europos bendrumo idėjos tema. Kūrinių autoriai I-II klasių gimnazistai. Visi darbai dalyvavo Vilniaus Europos informacijos biuro organizuotuose konkursuose. Darbų atlikimo technikos pačios įvairiausios, nuo spalvotų pieštukų iki kompiuterinės grafikos. Man patiko mokinių naudojami simboliai: trivairis automobilis, smėlio dėžė, J. S. Bacho  harmonija ir t.t.“, – apie parodą sakė gimnazijos dailės mokytojas Gintaras Grigas.

Europos Parlamento ELP biuro Panevėžyje atidarymo proga sveikino LR Seimo  narys Bronislovas Matelis, Panevėžio ir Pasvalio rajonų merai Povilas Žagunis ir Gintautas Gegužinskas, Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Marius Mališauskas, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Galiūnas bei Rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto dekanė D. Žostautienė, Panevėžio užimtumo tarnybos vadovė Audronė Biguzienė, M. Rimkevičaitės profesinio rengimo centro direktorius Tautvydas Anilionis, partijos bičiuliai bei draugai.

Artimiausioje metu numatoma atidaryti bendrus biurus ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: