Panevėžyje eismo sąlygos išlieka sudėtingos

Už miesto gatvių priežiūrą atsakinga įstaiga „Panevėžio specialus autotransportas“ informuoja, kad dėl besitęsiančio snygio situacija miesto gatvėse ir pėsčiųjų zonose yra sudėtinga.

Priežiūros tarnyba dirba visą parą, gatvės valomos ir barstomos, tačiau vairuotojai prašomi atsižvelgti į realią kelio dangos būklę ir rinktis saugų greitį, nedaryti staigių manevrų. Pėsčiųjų zonos taip pat yra nuolat valomos ir barstomos, tačiau vis dar gali pasitaikyti apsnigtų ir apledėjusių ruožų. Prašome gyventojų būti atidžiais ir saugoti save bei kitus.

Siekiant organizuoti operatyvią ir nepertraukiamą gatvių priežiūrą žiemos metu parengtas ir su Savivaldybės administracija suderintas budinčios žiemos tarnybos darbo rėžimas ir pajėgumų paskirstymas. Miesto gatvės ir šaligatviai mechanizuotu ir rankiniu būdu valomi, barstomi bei kitaip prižiūrimi vadovaujantis prioritetais. Pirmiausia valomos pagrindinės miesto gatvės – arterijos, didžiausio pralaidumo gatvės, visuomeninio transporto keliai. Antrasis prioritetas – šalutinės gatvės, gyvenamųjų kvartalų ašinės gatvelės, kurias dėl didelio ir sunkaus sniego sluoksnio mažąja technika sudėtinga nuvalyti. Dėl šios priežasties tam pasitelkiama sunkioji technika, greideriai. Pastoviai valomos pagrindinės gatvės ir šiuo metu valomos šalutinės gatvės 1 kvartale, artimiausiu metu bus pradėtos valyti gatvės 2 kvartale. Gatvių sąrašą rasite ČIA. Gyventojai prašomi nestatyti ir nepalikti automobilių gatvėse, tam kad būtų galima jas kokybiškai nuvalyti.

Valymo darbai organizuojami taip, kad miesto gyventojai patirtų kuo mažiau nepatogumų. Kantriai išlaukime oro sąlygų pagerėjimo bei užtikrinkime savo ir kitų saugumą keliuose.

Savivaldybės įmonėms dedant dideles pastangas, taip pat prašome ir daugiabučių namų gyventojų, daugiabučių namų savininkų bendrijų, privačių valdų savininkų, įmonių, organizacijų, įstaigų būti atsakingais ir pasirūpinti jų naudojamų teritorijų priežiūra.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: