Panevėžyje gyventojai vakcinuojami prie prekybos centrų

Panevėžio miesto savivaldybė augant sergančiųjų COVID-19 liga skaičiui prisideda prie Sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyvos didinti gyventojų skiepijimo apimtį. Todėl jau kitą savaitę gyventojai pasiskiepyti nuo koronaviruso galės ir prie tam tikrų prekybos tinklų parduotuvių.

„Nuolat stebime epidemiologinę situaciją tiek šalyje, tiek Panevėžyje. Deja, matome, kad sergančiųjų koronavirusu skaičius nuolat auga, todėl siekiame maksimaliomis priemonėmis tam užkirsti kelią. Naujausiais duomenimis bent vieną skiepo dozę gavo 50 tūkst.112 panevėžiečių, tai sudaro 59,2 proc. Visi žinome, kad kovai su koronavirusu efektyviausia priemonė yra skiepai, todėl jau kitą savaitę, rugpjūčio 16, 18, 23 ir 25 d. Panevėžyje, kaip ir daugelyje kitų šalies miestų, prie prekybos tinklų „Maxima“, „Rimi“, IKI bei LIDL parduotuvių vyks skiepijimo akcija. Dar nepasiskiepijusius gyventojus kviečiu pasinaudoti šia puikia galimybe ir taip užkirsti kelią koronavirusui plisti“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Skiepijimo akcija vyks: rugpjūčio 16 d. nuo 11 iki 16 val. J. Basanavičiaus g. 67, šalia LIDL;

rugpjūčio 18 d. nuo 11 iki 16 val. Smėlynės g. 112, šalia „Maxima“;

rugpjūčio 23 d. nuo 11 iki 16 val. Kniaudiškių g. 6, šalia IKI (Šermutas);

Rugpjūčio 25 d. nuo 11 iki 16 val. Vakarinė g. 61, prekybos centro RYO patalpose, šalia „Rimi“.

Skiepijimui prie prekybos centrų bus pasitelkiama UAB „Panevėžio autobusų parkas“ pagalba, atėjusiųjų lauks autobusas, kuriame ir vyks vakcinacijos procesas. Paskiepytieji galės palaukti autobuse. Atkreipiame dėmesį, kad vakcinacija vyks be registracijos, „gyvos eilės“ principu. Planuojama skiepyti „Janssen“ vakcina.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: