Panevėžyje gyventojams „Venipak“ siuntas pristatys ir elektriniais paspirtukais

Vilniaus miestuipradėjus įgyvendinti judumo strategiją ir kitoms savivaldybėms stengiantis mažinti automobilių srautus centrinėje miesto dalyje, tarptautinė siuntų tarnyba „Venipak“ plečia savo paslaugų krepšelį – nuo šiol didžiųjų Lietuvos miestų senamiesčiuose smulkios siuntos bus pristatomos elektriniais paspirtukais.

Nuo šių metų birželio mėnesio vidurio pirmieji paspirtukai važinės Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miesto gatvėmis. Pasak siuntų tarnybos vadovo Justo Šablinsko, pirmuoju etapu bendrovė pristatys 10 elektrinių paspirtukų, tačiau ateityje jų skaičius didės lygiagrečiai su augančia tokios paslaugos paklausa ir smulkių siuntų kiekiu.

„Vilniaus miestas ne tik kalba apie judumo strategiją, bet ir svarsto draudimą į centrinę miesto dalį važiuoti su vidaus degimo varikliais. Daugelis kitų savivaldybių taip pat aktyviai imasi veiksmų mažinti automobilių srautus miesto centre. Džiaugiamės, kad prie šio tikslo prisidėsime ir mes. Manome, kad paspirtukai yra puikus sprendimas ne tik dėl galimybės mažinti oro taršą – tai taip pat leis efektyviau pristatinėti siuntas gyventojams. Su paspirtukais lengvai apvažiuojamos miesto centre susidarančios spūstys, netaikomi parkavimo ribojimai, todėl gavėją pasiekti bus kur kas patogiau ir greičiau“, – sako J. Šablinskas.

Įmonės duomenimis, vienas įprastai siuntas miesto centre išvežiojantis mikroautobusas, pristatomų siuntų atžvilgiu, prilygsta 2.5 paspirtukų. Skaičiuojama, kad pasitelkus bent 10 paspirtukų siuntų pristatymui didžiųjų miestų senamiesčiuose, per 9 mėnesius į aplinką bus išmetama apie 15 tūkst. kilogramų mažiau anglies dioksido.

Atsiradus naujai bendrovės paslaugai, atsiveria ir naujos darbo galimybės. Paspirtukams vairuoti bus ieškoma EKO kurjerių. J. Šablinsko teigimu, pretenduoti į šią poziciją galės tik turintys A arba B kategorijos vairuotojo pažymėjimus.

„Vairuotojo pažymėjimas patvirtina, jog į EKO kurjerio poziciją kandidatuojantis asmuo išmano kelių eismo taisykles, o tai yra labai svarbu, nes norime, kad tiek mūsų darbuotojai, tiek miestų gyventojai būtų saugūs. Saugumą užtikrinti padės ir kiekvienam kurjeriui prie specialios darbo aprangos išduodami šalmai. Taip pat siekdami aukštos klientų aptarnavimo kokybės, naujuosius darbuotojus papildomai apmokysime specialiuose kurjerių mokymuose „Venipak“ akademijoje“, – sako įmonės vadovas.

„Venipak“ pastaraisiais mėnesiais aktyviai plečia teikiamų paslaugų krepšelį – balandžio mėnesio pabaigoje pradėta teikti prekių grąžinimo paslauga, o nuo gegužės mėnesio siuntas bendrovė gabena ir oro transportu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: