AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2015-05-18

Panevėžyje įkurtas pirmasis žaliavalgių klubas (video)

Lietuvoje populiarėja žaliavalgystė. Panevėžyje įkurtas pirmasis žaliavalgių klubas, kurio įkūrėja Gerų naujienų televizijos laidos „Žalias skonis“ vedėja.

Gerų naujienų televizijos laidos „Žalias skonis“ vedėja Irena Žentalytė jau keturiolika metų laikosi žaliavalgystės principų. Moteris nuolat sulaukia klausimų apie žaliavalgystės pradžią ir jos principus, o besikreipiančių į ją dar labiau padaugėjo pradėjus vesti laidą „Žalias skonis“. Taip laidos vedėjai kilo mintis įsteigti žaliavalgių klubą tuo pačiu pavadinimu „Žalias skonis“.

Pasak laidos vedėjos, dažnai žmonės nežino, kad tapti žaliavalgiu nėra taip paprasta, tad klubas „Žalias skonis“ suteiks žinių nuo ko ir kaip pradėti, nes anot moters, neturint žinių apie žaliavalgystę galima stipriai pakenkti sveikatai.

Dar visai neseniai veiklą pradėjęs klubas „Žalias skonis“ į narius priims ne tik tuos, kurie domisi žaliavalgyste. Pasak klubo įkūrėjos, čia laukiami visi propaguojantys sveiką gyvenimo būdą.

Daugiau informacijos apie klubą galima sužinoti televizijos laidos „Žalias skonis“ facebook paskyroje, laidos vedėja pasiruošusi atsakyti į visus rūpimus klausimus.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: