Panevėžyje įrengtas pirmasis knygomatas

Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka pristato naują nemokamą paslaugą – knygomatą. Tai bekontaktė knygų skolinimosi paslauga bibliotekos skaitytojams.

Nuo šiol, iš anksto užsakytas knygas bibliotekos elektroniniame kataloge, skaitytojai galės atsiimti jiems patogiu laiku, net kai biblioteka nedirba. Knygomate skaitytojų patogumui įrengta ir knygų grąžinimo dėžė.

Knygomatas veikia prie Viešosios bibliotekos, Kniaudiškių g. 34. Tai pirmoji tokia paslauga Panevėžyje, aktuali ne tik karantino metu, bet ir bet kuriuo kitu laikotarpiu, veikianti 24 val. per parą ir visas savaitės dienas, ypatingai patogi dirbantiems ir skubantiems.

Knygomato veikimo principas labai panašus į paštomato. Norėdami pasiimti knygas iš bibliotekos patogiu laiku ir saugiai, skaitytojai turės atlikti šiuos veiksmus – užsisakyti knygą bibliotekos elektroniniame kataloge, internetu pateikti prašymą knygomatas.panbiblioteka.lt, sulaukti SMS žinutės savo mobiliajame telefone. Atėjus atsiimti užsakytų leidinių, knygomato klaviatūroje teliks surinkti gautą kodą.

Šis inovatyvus bibliotekos sprendimas užtikrins bibliotekos darbuotojų ir skaitytojų saugumą. Kviečiame skaitytojus pasinaudoti nauja galimybe ir laukiame jų atsiliepimų bei knygomato paslaugos įvertinimo.

Daugiau informacijos – www.panbiblioteka.lt.

Gitana Navagruckienė,

Informacijos skyriaus vedėja
Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: