AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

Panevėžyje įsikūrė riedlentininkų klubas

Panevėžyje įsikūrė ir naujus narius jungtis kviečia riedlentininkų klubas! Miesto savivaldybė žada, kad ne tik riedlentininkams, bet ir riedutininkams, paspirtukininkams ir kitiems ekstremalaus sporto mėgėjams sąlygos sportuoti gerės jau kitąmet.

Dar praėjusių metų pabaigoje aktyvūs Panevėžio riedlentininkai oficialiai subūrė miesto riedlentininkų klubą ir net gi keliems renginiams gavo savivaldybės finansavimą. Jau birželį svarstoma surengti pirmąsias oficialias varžybas, o liepą Panevėžyje pradės veikti riedlentininkų mokykla.

Kol kas Panevėžio riedlentininkų klubo nariai dar tik atranda naują veiklą, kuri ankščiau būdavo labiau individualus laisvalaikio leidimo būdas. Lukas Kirjanovas aktyvius ir turinčius idėjų jaunus žmones kviečia burtis, ir tokią veiklą įprasminti dar labiau. Tiesa, sąlygos treniruotis, ekstremalaus sporto mėgėjams, labai ribotos.

Lukas Kirjanovas apgailestauja, kad šiuo metu kai kurios ekstremalios aikštelės dalys jau kelia pavojų. Ir nors yra apie tai įspėjantys ženklai, jauni žmonės vis vien ja naudojasi. Savivaldybės specialistai žada, kad galbūt dar ne šiais metais, tačiau kitąmet, miesto jaunimas galės džiaugtis nauja ekstremalaus sporto aikštele. Tokią įrengti  planuojama atnaujinant miesto parką.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.