Panevėžio PPAR nuotr.

Panevėžyje įsikurs tarptautinės verslo rekomendacijų organizacijos skyrius

Šią savaitę Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų, prekybos ir pramogų centro „Babilonas“, pokylių namų „Vasaris“, Panevėžio laisvosios ekonominės zonos, bendrovės „Auresa“ ir „Citadelės“ banko atstovai pritarė idėjai Panevėžyje steigti tarptautinės organizacijos BNI Panevėžio skyrių.

Kas yra BNI? BNI – veiksmingiausia šalyje verslo rekomendacijų organizacija, kuri remiasi sėkminga tarptautine verslo filosofija bei kuria finansinę naudą šalyje veikiantiems verslams. Organizacija padeda užmegzti ir palaikyti patikimus, ilgalaikius verslo santykius tiek didelėms kompanijoms, tiek mažiems verslams. Remdamasi aiškiomis vertybėmis, kuria išskirtinę verslo kultūrą.

BNI veikia nuo 1985 m. ir yra didžiausia verslo rekomendacijų organizacija pasaulyje. Ji vienija per 211 tūkst. verslų iš daugiau nei 70 šalių. Vien praėjusiais metais bendrai visoje BNI organizacijoje nariai vienas kitam perdavė daugiau nei 8,8 mln. rekomendacijų, kurios virto 11,0 mlrd. eurų vertės užsakymais. BNI sukuria aplinką, kurioje verslai keičiasi idėjomis, vertingais kontaktais ir konkrečiomis rekomendacijomis.

Kaip sakė BNI atstovė, organizacijos Lietuvoje tikslas – padėti atsakingam ir patikimam verslui keistis rekomendacijomis, kurios sugeneruotų šalies ekonomikai papildomų metinių pajamų.

„Mūsų tikslas organizacijoje sutelkti profesionaliausius, aktyviausius, labiausiai į ilgalaikius verslo santykius ir verslo rekomendacijas orientuotus verslus. Taip pat mums svarbu edukuoti ir konsultuoti BNI narius, kaip rekomendacijų rinkodaros pagalba kurti ilgalaikius ir naudingus verslo santykius“, – sako BNI Kauno skyriaus vadovė Ermeta Mackevičienė.

Šiuo metu BNI skyriai jau veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

„Gavę pasiūlymą prisidėti prie verslo rekomendacijų organizacijos skyriaus steigimo Panevėžyje, nė nedvejojome. Susipažinę su tarptautine BNI veikla tikime, kad į šią naują mūsų regione organizaciją prisijungs ir verslininkai, kurie sėkmingai keisis idėjomis, vertingais kontaktais ir rekomendacijomis“, – teigė Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas.

Planuojama, jog BNI organizacijos Panevėžio skyrius oficialiai savo veiklą pradės gegužės mėn.

Klubo nariai ketina organizuoti susitikimus kartą į savaitę. Šiuo metu steigėjai sprendžia, kaip pavadinti Panevėžio skyrių-klubą.

„Šiuo metu galvojame, kaip pavadinti naują BNI Panevėžio skyrių-klubą. Sekdami kitų miestų pavyzdžiu, klubo pavadinimui ieškome miestą pristatantį simbolį“, – teigė viena iš klubo steigėjų, pokylių namų „Vasaris“ vadovė Miglė Gruzdenė.

Panevėžio PPAR nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *