Panevėžyje išrinktos naujos įstaigų vadovės

Panevėžio miesto savivaldybė vykdė konkursus Panevėžio pedagoginės-psichologinės tarnybos (PPT) direktoriaus ir Panevėžio lopšelio-darželio „Pušynėlis“ direktoriaus pareigoms užimti.

PPT konkurse dalyvavo vienintelė pretendentė Inga Čemerienė, kuri ir laimėjo.

I.Čemerienė yra įgijusi edukologijos bakalauro laipsnį, taip pat vadybos ir politikos mokslų magistro laipsnius. Tapusi vadove planuoja gerinti įstaigos vidinę komunikacija, švietimo pagalbos teikimo užtikrinimą, tobulinti pedagogų kvalifikaciją, efektyviai valdyti turimus išteklius, pritraukti papildomą finansavimą, taip pat kurti ir plėtoti bendradarbiavimo santykius su klientais, interesantais ir institucijomis.

Panevėžio lopšelio-darželio „Pušynėlis“ konkurse dalyvavo dvi pretendentės. Konkursą laimėjo Vitalija Puišytė, kuri nuo 1993 metų šiame darželyje dirba ikimokyklinio ugdymo auklėtoja-metodininke. Tapusi vadove sieks sudaryti palankias sąlygas ir aplinką asmenybių ugdymui, pedagogų kvalifikacijos tobulinimui, gerinti bendradarbiavimą su socialiniai partneriais, taip pat išlaikyti darželio tradicijas, kryptingumą ir kūrybišką aplinką.

Direktores 5-ių metų kadencijai meras skirs, kai pagal Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymą bus gautas atsakymas iš Specialiųjų tyrimų tarnybos.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: