Panevėžyje įžiebta Kalėdų eglė

Šeštadienį Panevėžys oficialiai paskelbė kalėdinio laikotarpio pradžią – mieste sužibo Kalėdų eglė. Dėl COVID-19 pandemijos šalyje eglutės įžiebimo ceremonija vyko virtualiai, ją buvo  galima stebėti tiesioginės transliacijos metu.

„Nuotolinio eglutės įžiebimo dar neturėjome. Tikiuosi, kad tai yra pirmas ir paskutinis kartas. Todėl jau šiandien turiu didelį kalėdinį norą – kitąmet eglutę įžiebti čia, į Laisvės aikštę visiems susirinkus drauge. Tačiau noriu pabrėžti, kad šiemet virusas iš mūsų neatims šv. Kalėdų ir šilumos, kurią galime sukurti mes patys savo namuose ir artimųjų širdyse. Linkiu visiems malonaus švenčių laukimo ir nuoširdžiau nei bet kada – sveikatos jums ir jūsų artimiesiems“, – sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Tiesioginės transliacijos metu panevėžiečiai galėjo grožėtis nušvitusiomis miesto puošmenomis, pasiklausyti teatro „Menas“ aktorių atliekamos kalėdinės lietuvių liaudies giesmės.

Kad karantino metu praturtinti miestiečių laisvalaikį, miesto kultūros įstaigos paruošė įvairių virtualių pramogų, kurias rasite www.kaledospanevezyje.lt. Apsilankiusiųjų lauks Panevėžio kultūros įstaigų sveikinimai, edukacinės programos ir įvairios dirbtuvės, kurių metu bus galima išmokti namų sąlygomis pasidaryti kalėdinių žaisliukų, dekoracijų, atvirukų, pasisemti dovanų pakavimo idėjų ir kt., vyks kalėdinis konkursas, kuomet miestiečiai galės ne tik pasveikinti vieni kitus, bet ir laimėti prizų. Taip pat – radijo stotyje „Pulsas“ lapkričio 28 d. 19 val. ir lapkričio 29 d. 16 val. skambės kalėdinės pasakos mažiesiems, o nespėjusiems jų pasiklausyti, tas pačias pasakas bus galima rasti www.kaledospanevezyje.lt.

Eglė miestą puoš iki pat sausio vidurio – tad ja pasidžiaugti bus galima dar ilgai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: