G. Kartano nuotr.

Panevėžyje įžiebta Kalėdų eglė

Gruodžio 2-osios vakarą Panevėžio Laisvės aikštėje įžiebta Kalėdų eglė. Šventę pradėjo įspūdingą pasirodymą surengusi ugnies šou studija „Liepsnose“.

„Smagu matyti Jus visus nebijančius nei šalčio, nei tamsos ir atėjusius įžiebti kalėdinės eglutės. Artėjančių švenčių proga norėčiau visiems palinkėti nebijoti džiaugtis. Pasaulyje vyksta ir labai gražių, ir tikrai baisių dalykų. Tačiau mes turime savo šeimas, savo draugus, savo namus ir taiką savo šalyje. Jau tuo esame nepaprastai laimingi. Tad nebijokime džiaugtis tuo, ką turime. Ir nebijokime norėti, nes norai pildosi. Gražaus visiems Jums švenčių laukimo!“, – visus susirinkusius į šventę pasveikino Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Renginyje koncertavo šokių kolektyvas „Tavo fortūna“, Vaidas Dzežulskis su popgrupe „Hope“, linksmino į šventę užsukęs nykštukas.

Karkasinė, tarsi trimis skraistėmis padabinta, iš gyvių eglišakių sukonstruota eglė panevėžiečius ir miesto svečius džiugins iki 2023 m. sausio 8 d. Šalia Kalėdų eglės visą šventinį laikotarpį stovės dėžutė, į kurią įmetus savo norų laišką, ims skambėti muzika, o eglė sužibės papildomomis šviesomis.

Oficialiai paskelbus kalėdinio laikotarpio pradžią šventinėmis puošmenomis nušvito pagrindinės Panevėžio gatvės, skveras šalia Santuokų rūmų, pėsčiųjų takai, J. Basanavičiaus g. tiltas, Senvagė, Nepriklausomybės aikštė.

Kalėdų eglės įžiebimo šventinį renginį organizavo teatras „Menas“.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: