Panevėžyje juoksis visa Lietuva

Kovo 6 d., sekmadienį, 13 val. ir 17 val. Panevėžio bendruomenių rūmuose vyks humoro šventė LIETUVA JUOKIASI – 2016. Programas rodys 8 geriausi humoro kolektyvai iš visų šalies regionų. Į sceną išeis per pusšimtį atlikėjų – talentingų šio žanro puoselėtojų. Koncertus filmuos LRT televizija.

13 val. koncerte pasirodys 4 humoro grupės.

Aukštaitijai atstovaus žiūrovų pamėgtasis BOBŲ RADIJAS iš Kėdainių r. Surviliškio (vad. Erlenda Turskienė ). Programoje „Metai. Vieno kaimo kronika“ jos savaip prisimins K.Donelaitį – ironiškai žvelgs į šiuolaikinius būrus – paprastus kaimo žmogelius, bandančius kaip nors išgyvent. Ugningosios moterys visada džiugina temų aktualumu, puikia vaidyba, gyvu dainavimu (muzikos vadovas – Albinas Počiulpas).

Žemaičių garbę gins SKARDIS iš Klaipėdos r. Judrėnų (vadovė Vilija Norvilienė). Jie surengs „Tele-loto“, kur juokiamasi iš reklamos aukų, žmogaus naivumo, iš noro bet kokia kaina praturtėti. Ne tik šį pasirodymą, bet ir visą šventę pagyvins žavių merginų kvarteto „Tabletės“ atliekamos populiarios dainos.

Dzūkiško humoro pažers legendiniai DZYVŲ DZYVAI iš Lazdijų (vad. Birutė Vanagienė). Programoje „Socialinės pašaipos“ ironiškai žvelgiama į netikusius valdžios ir paprastų žmonių santykius. Be kitų artistų žiūrovus vėl džiugins populiarusis kaimietės Apolonijos ir miestietės Kunigundos duetas. Lazdijiečiai džiugina originaliais scenarijais, aštriu, bet geranorišku humoru.

Suvalkijos regionui atstovaus satyros teatras „KANAPA“ iš Šakių r. Kudirkos Naumiesčio (vad. Laima Mockevičienė). Šis skaitlingas ir spalvingas kolektyvas pakvies į „Pasakų šalį“. Gausiais muzikiniais šlageriais perpintoje programoje vykusiai pašiepiami politiniai žaidimai, žmonių dviveidiškumas, susvetimėjimas.

17 val. koncerte žiūrovai taip pat išvys 4 kolektyvus.

Šį kartą Aukštaitijai atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš Radviliškio r. Šeduvos (vadovė Izolina Stanulienė). Jie primins, kad „Meilė – ne seilė.“ Čia vykusiai pašiepiamos amžinos žmogaus ydos ir silpnybės, neatsakingas tėvų elgesys, lengviausio gyvenimo paieškos. Šeduviškiai išsiskiria raiškia vaidyba, smagiomis improvizacijomis.

Du puikūs kolektyvai atvyks iš Žemaitijos. GRYČIA iš Klaipėdos r. Žadeikių (vadove Eugenija Selskienė ) ieškos „Ir pigiai, ir gerai“ – pašieps bandančius užkariauti ne tik širdį, bet ir piniginę. Žadeikiškiai išsiskiria originaliais scenarijais, sodria žemaičų tarme. Bet nesuprantantiems žemaitiškai vertėjo tikrai nereikės…. Žemaitiško humoro dozę dovanos ir KANAPIS iš Telšių r. Nevarėnų (vadovas Albinas Šmukšta). Šis smagus vyrukų trio programoje „Negali būti!“ pristatys keletą anekdotinių situacijų, perpindami jas smagiais kupletais, žinomų dainų parodijomis.

Tolimiausi koncerto svečiai – dzūkai. M T V iš Varėnos r. Matuizų (vad. Irena Čeplikienė) ragins – „Nebūk pesimistas!“, kvies visas problemas spręsti linksmai, su dainomis… Kolektyvas žavi temų aktualumu, šaržuota vaidyba, skambia dzūkų tarme.

Abiejuose koncertuose (su skirtinga programa) dalyvaus iliuzionistas, „Didžiojo magijos šou“ finalistas, Mario Tarasini iš Šiaulių ir humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus.

Taigi, juoko Panevėžyje bus daug ir įvairaus. Rengėjai tiki, kad žiūrovai gausiu apsilankymu bei karštais plojimais paliudys, jog aukštaičiai yra ne tik darbštūs, bet ir linksmi žmonės. Abejojantiems, kurį koncertą pasirinkti, patariame ateiti į abu. Nes tik tada sužinosite, iš ko ir kaip juokiasi Lietuva. Tuo labiau, kad bilietas į vieną koncertą kainuoja 4 eurus, o perkant į abu koncertus iš karto, jie kainuos tik po 3 eurus!.

Iki linksmo ir prasmingo pasimatymo!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: