AINA.LT nuotr.

Panevėžyje keleivius pradėjo vežti Kalėdiniai vairuotojai

Nuo penktadienio vieną Panevėžio miesto maršrutinį autobusą vairuoja Kalėdų senelio rūbais apsirėdęs vairuotojas. Pirmadienį jis vairavo 4-ojo miesto maršruto autobusą važiuojantį iš Molainių į Vaivadus ir atgal. Toks vairuotojo persikūnijimas neliko nepastebėtas keleivių ir jie vylėsi, kad ir kitus maršrutinius miesto autobusus vairuos raudonšvarkiai ir raudonkepuriai vairuotojai. Tai, anot panevėžiečių, galbūt ir nedidelė, tačiau nuotaiką pakelianti atrakcija.

UAB „Panevėžio autobusų parkas” generalinis direktorius Arnoldas Gražys sakė, kad kalėdinis vairuotojas, kol kas vienas, nuo penktadienio važinėja įvairiais miesto maršrutais, o netrukus jam kompaniją palaikys dar vienas kolega. Kalėdiniai vairuotojai, kartais ir su barzdomis arba be barzdų keleivius veš iki Trijų Karalių šventės.

A.Gražio teigimu, kalėdiniu laikotarpiu, kad žmonėms sudaryti šventinę nuotaiką, autobusai yra puošiami, bet šiemet daugiau atrakcijų nebus daroma. Anot jo, atsižvelgiant į žmonių pasiūlymus ir prašymus kažko daugiau galima bus tikėtis tik kitąmet, nes bet kokiems įmonės veiksmams, kaip kad nemokamas keleivių vežimas per didžiąsias šventes, reikalingas steigėjo – Panevėžio miesto savivaldybės tarybos pritarimas.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: