Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžyje – konferencija „Kovo 8-oji: ką švenčia moterys su negalia?“

Šiandien Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje vyko konferencija „Kovo 8-oji: ką švenčia moterys su negalia?“, kurią organizavo Panevėžio agentūra „SOS vaikai“ drauge su Lygių galimybių plėtros centru ir Aktyvių moterų su negalia klubu.

„Malonu šią dieną būti čia ir turėti galimybę išgirsti Jūsų įžvalgas svarbia ir aktualia tema. Džiaugiuosi mūsų bendradarbiavimu, vertinu tai, kad dalinatės iššūkiais ir ieškote sprendimų. Neabejoju, kad girdėdami vieni kitus ir veikdami išvien visuomet rasime geriausius sprendimus“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Konferencijos metu buvo pristatyta naujai įkurtos Panevėžio miesto savivaldybės neįgaliųjų reikalų tarybos veikla, aptarta, kuo negalia svarbi moterų teisių kontekste ir su kokiomis konkrečiomis kliūtimis susiduria moterys su negalia Panevėžyje. Lygių galimybių plėtros centro ekspertės papasakojo apie aktualiausius moterų teisių klausimus, apie moterų su negalia patiriamo smurto specifiką. Taip pat buvo diskutuota apie tai, kas skauda ir kas įkvepia siekti pokyčių, kokios galimos pagalbos moterims su negalia galimybės.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: