Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžyje lankėsi Mykolo Romerio universiteto rektorė

Panevėžio miesto savivaldybėje lankėsi Mykolo Romerio universiteto (MRU) rektorė prof. dr. Inga Žalėnienė su komanda. Susitikime buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės su Panevėžio miesto savivaldybe bei bendrojo ugdymo įstaigomis, švietimo ir socialinių paslaugų centrais. Taip pat buvo aptartos tvarumo projektų įgyvendinimo bei tarptautinių, mokslinių renginių organizavimo galimybės.

„Džiaugiuosi Jus čia matydamas. Malonu, kad bendradarbiavimas su mūsų miesto ugdymo įstaigomis vyksta sklandžiai – gimnazistai aktyviai įsitraukia į Panevėžio ekonomikos ir verslo akademijos (PEVA) veiklas. Esame atviri partnerystei ir tikimės sėkmingo tolesnio bendradarbiavimo vystant naujus projektus bei veiklas“, –  sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Po susitikimo svečiai vyko į Panevėžio miesto gimnazijas pristatyti Mykolo Romerio universiteto mokiniams bei dalyvaus Panevėžio mieste ir rajone esančių MRU alumnų susitikime, kuris vyks šiandien Panevėžio miesto dailės galerijoje.

Primename: PEVA įkūrė Panevėžio miesto savivaldybė, Mykolo Romerio universitetas ir 5-oji gimnazija, siekdami sudaryti geresnes sąlygas ugdyti mokinių verslumo ir finansinio raštingumo kompetencijas. PEVA užsiėmimai skirti vyresniems kaip 16 metų jaunuoliams. Jie mokosi ekonomikos, finansų, verslo organizavimo žinių pradmenų ir karjeros valdymo įgūdžių, lavina kritinį mąstymą, gebėjimus vertinti ekonomikos ir verslo pasiekimus. Programos trukmė – vieni mokslo metai.

Komunikacijos skyrius

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: