Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžyje lankosi Kultūros ministras Simonas Kairys

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybėje lankėsi Kultūros ministras Simonas Kairys su komanda. Susitikimo metu buvo aptarti aktualūs kultūros srities klausimai ir įgyvendinami projektai.

„Malonu sulaukti garbingų svečių – į mūsų miestą atvykusio Kultūros ministro su komanda – ir drauge apžvelgti sėkmingai vystomus kultūros projektus. Džiugu, kad Kultūros ministerijos ir Panevėžio miesto bendradarbiavimas vyksta sklandžiai, todėl turime kuo pasidžiaugti. Šiuo metu svarbiausi įgyvendinami projektai Panevėžyje – tai Stasio Eidrigevičiaus menų centras ir J. Čerkeso-Besparnio sodybos modernizavimas ir įveiklinimas. SEMC atidarymas neabejotinai taps proveržiu ne tik Panevėžio regiono, bet ir visos šalies kultūriniame gyvenime. Tuo tarpu projektas „Vienijantis kūrybiškumo centras – Pragiedrulių sodyba“ atgaivins ir J. Čerkeso-Besparnio sodybą bei suteiks naujų spalvų ir galimybių Skaistakalnio parkui. Tikime, kad šie projektai padės dar labiau suburti įvairias kultūros įstaigas bei miesto bendruomenes“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Po susitikimo Kultūros ministerijos komanda drauge su miesto vadovais apžiūrės baigiamą įrengti Stasio Eidrigevičiaus menų centrą, lankysis Juozo Miltinio dramos teatre, Panevėžio lėlių vežimo teatre ir Panevėžio miesto dailės galerijoje, kurioje 16.30 val. numatytas susitikimas su miesto kultūros įstaigų vadovais ir kultūros bendruomenės atstovais. Svečiai taip pat viešės Pragiedrulių sodyboje, kurioje šiais metais pradės veikti Vienijantis kūrybiškumo centras.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: