Panevėžyje lankosi Turkijos verslo atstovės

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas priėmė Alanijos (Turkija) miesto prekybos ir pramonės rūmų verslo moteris.

„Džiaugiuosi matydamas jus Panevėžyje ir tikiuosi, kad tai ne paskutinis kartas, kada lankotės mūsų mieste. Linkiu, kad šis jūsų visų bendromis jėgomis įgyvendinamas projektas įgautų pagreitį ir į jį įsijungtų kuo daugiau verslo atstovių“, –  sakė meras R. Račkauskas.

Turkijos verslo atstovėms buvo pristatyta Panevėžio investicinė aplinka, ekonominė, kultūrinė, socialinė situacija mieste, įgyvendinami projektai ir kt.

Verslo misijos metu viešnios iš Turkijos lankosi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų įmonėse, susipažįsta su regiono verslu bei investavimo galimybėmis. Per 4 vizito dienas  verslininkių delegacija susitiks su Panevėžio, Vilniaus, Klaipėdos moterimis verslininkėmis, pasisems patirties, kaip  moterys sėkmingai vadovauja įmonėms. Numatyta susitikti ir su lietuviško paveldo kūrėjomis, vieno privataus vaikų darželio vadove, statybos bendrovės savininke, konsultacinių įmonių vadovėmis, nekilnojamojo turto vertintoja, gintaro dirbinių kūrėja ir kt.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai su Alanijos prekybos ir pramonės rūmais įgyvendina projektą ,,Moterų verslumo ir iniciatyvumo skatinimas“. Panevėžiečių Verslo moterų tinklo delegacija rugsėjį lankėsi Alanijoje, kur vedė mokymus pradedančioms verslininkėms, dalijosi patirtimi kuriant ir plečiant verslus, domėjosi su kokiais sunkumais susiduria, kaip juos sprendžia ir pan.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: