Panevėžyje mėlynųjų autobusų stotelių turėtų nebelikti

Panevėžio miesto taryba po gana audringų diskusijų pritarė, jog būtų parinktas naujas koncesininkas keleivių laukimo paviljonų, reklaminių vitrinų ir stovų įrengimui bei eksploatavimui, nes su senuoju koncesininku sudaryta sutartis baigėsi. Jei bus pasirinktas kitas autobusų stotelių įrengimo ir priežiūros operatorius, panevėžiečiams jau įprastų mieste mėlynųjų stotelių turėtų nebelikti.

Buvusį parlamentarą Povilą Urbšį pirmiausia domino, kokią naudą pakeitus koncesininką gaus savivaldybė. Jam buvo atsakyta, jog Panevėžio mieste yra 225 autobusų stotelės, o jose pastatyti 75 koncesininkui nuosavybės teise priklausantys paviljonai. Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna akcentavo, kad naujasis koncesininkas už dyką tvarkys esamas stoteles, atstatys buvusius ir pastatys 20 naujų paviljonų, o už tokią “labdarą” bus atleidžiamas nuo reklamos mokesčio.

Savivaldybės administracijos vadovo žodžiais, senasis koncesininkas senus paviljonus turės išmontuoti ir išsivežti, o naujasis juos atstatyti ir dar įrengti 20 papildomai naujų. Nauja koncesijos sutartis turėtų galioti dešimtį metų. 

“Kitur savivaldybės pačios pasistato stoteles, o dabar jos sumontuojamos, o paskui išmontuojamos”,- stebėjosi P.Urbšys.

Į tokią repliką meras R.M.Račkauskas atsakė, kad dešimtmetis yra gana ilgas laiko tarpas ir Panevėžys nemokamai turi gana didelį privalumą – atsinaujinti.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: