Panevėžyje minima Žemės diena

Šiandien Panevėžyje minima Tarptautinė žemės diena. Keliama Žemės vėliava, vyksta parodos, akcijos ir kiti renginiai.

Panevėžio meras Rytis Račkauskas susirinkusius į iškilmingą Žemės vėliavos kėlimo ceremoniją pakvietė tapti „žalesniais“: dažniau mieste važiuoti ne mašina, o dviračiu ar eiti pėsčiomis, taupiau naudoti elektros energiją, taip prisidedant prie bendro tikslo – saugoti aplinką.

„Noriu palinkėti panevėžiečiams pasistengti, kad mūsų miestas taptų švariausiu Lietuvoje. Nepamirškime, kad visi parkai, skverai yra kiekvieno iš mūsų, todėl saugokime juos. Tegul tai būna ne vienadienės pastangos, o gyvenimo būdas. Rūpinkimės savo aplinka, Panevėžiu, tuomet būsime tikri savo miesto šeimininkai. Kviečiu visus aktyviai prisidėti gražinant mūsų miestą, mūsų šalį, mūsų Žemę!“, – sakė meras R. Račkauskas.

Savivaldybė kviečia dalyvauti įvairiose miesto erdvėse vyksiančiuose renginiuose: 21 d. 15 val. Gamtos mokykloje – šventė „Amžina atsakomybė už visa, kas gyva”, 15-17 val. prie J. Miltinio paminklo „Ąžuolo“ progimnazijos jaunieji miško bičiuliai kvies susikalti inkilą. Vyks viktorina „Ar pažįsti miško paukštį?“, bus kuriama kompozicija „Pavasario vartai“.

Ryšių su visuomene skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: