Panevėžyje mokiniams tobulėti erdvės plačios

Tuo įsitikino Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos mokytojai susitikę su miesto Kultūros ir meno skyriaus vedėja Loreta Krasauskiene bei miesto kultūros įstaigų darbuotojomis.

Viešnios įtaigiai pristatė jų įstaigose parengtas įvairias edukacines programas, rengiamus mokomuosius, lavinamuosius užsiėmimus, pakvietė mokytojus ir mokinius dažniau susitikti, glaudžiau bendradarbiauti. Mokytojai sužinojo, kiek daug įdomių dalykų gali mokiniai išmokti parengtų edukacinių programų metu.

Atliktas didelis darbas, belieka tik ieškoti būdų, kaip tomis programomis mokiniams pasinaudoti, kaip padaryti, kad mokyklų ir miesto kultūros įstaigų draugystė būtų artimesnė. Tikėtina, jog į mokinių įdomaus laisvalaikio organizavimą įsitrauks ir jų tėveliai.

Kiekvienam susitikimo dalyviui buvo dovanotas Panevėžio miesto savivaldybės pirmąkart išleistas leidinys „Kultūra. Edukacija 2015-2016“, kuriame pristatomos miesto kultūros įstaigų – Dailės, Fotografijos galerijų, Kraštotyros muziejaus, koncertinės įstaigos „Panevėžio garsas“, Lėlių vežimo, Muzikinio teatrų, Bendruomenių rūmų, kino centro „Garsas“, Savivaldybės ir G. Petkevičaitės-Bitės viešųjų bibliotekų – parengtos edukacinės programos, užsiėmimai.

Pateikta trumpa naudinga informacija – kokiai amžiaus grupei skirta, kaina, užsiėmimo laikas ir trukmė. Leidinukas puikus, tačiau gyvas, įtaigus žodis yra nepakeičiamas.

Todėl „Žemynos“ progimnazijos bendruomenė dėkinga viešnioms už įdomius edukacinių projektų pristatymus, už supažindinimą, kiek daug galimybių plėsti akiratį, ugdytis gebėjimus turi mūsų miesto mokiniai.

Tikimės malonaus bendradarbiavimo.

 

Aušra Vaitkienė
Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, atstovė ryšiams su visuomene


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: