Panevėžyje – mokslinė konferencija

Šiandien Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje prasidėjo mokslinė konferencija „Genealogija ir lokalinė istorija: šaltiniai, tyrinėjimai, sklaida“. Tai vienas svarbiausių renginių bibliotekoje, vykstančių jau XIX kartą. Konferenciją biblioteka rengia kartu su Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetu.

„Šių metų konferencijos tema labai dera su Lietuvoje minimu Valstybingumo šimtmečiu. Genealogija ir lokalinė istorija yra būtent tos temos, per kurias galime kalbėti ir apie valstybingumo savimonės raidą. Dėkoju organizatoriams, šiandien čia subūrusiems tokį įspūdingą pranešėjų būrį. Dėkoju pranešėjams, sutikusiems čia atvykti pasidalinti savo mintimis ir įžvalgomis. Sveikinu visus, susirinkusius juos išklausyti ir išgirsti. Gero visiems renginio ir įdomių pranešimų“, – sveikindamas konferencijos dalyvius sakė miesto meras Rytis Račkauskas.

Konferencijoje pranešimus skaitys Juozas Brazauskas, Arūnas Cijunaitis, Vytenis Bagdonas, Eduardas Budrys, dokt. Justina Sipavičiūtė, dokt. Gabrielė Jasiūnienė, dr. Agnė Railaitė-Bardė, dr. Mindaugas Balkus, doc. dr. Vykintas Vaitkevičius, dokt. Rugilė Pangonytė, Jolanta Klietkutė, Vidmantas Valiušaitis, Dovydas Mozūras, dr. Inga Liepaitė, Angelė Mikelinskaitė, Vida Girininkienė, Giedrė Miknienė, prof. dr. Arvydas Pacevičius, dr. Inga Liepaitė, dr. Rimantas Miknys, prof. habil. dr. Domas Kaunas.

 

 

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: