Panevėžyje naujai išasfaltuotos 7-ios gatvės

Šiais metais naujai išasfaltuotomis gatvėmis Panevėžyje bene labiausiai džiaugiasi Rožyno mikrorajono gyventojai. Šiaurinėje miesto dalyje naujai išlietos net 7-ios gatvės. Tačiau miesto vadovai teigia, jog tai tik dalis planuotų ir šiemet sėkmingai įgyvendintų darbų.

Nors Lietuvos keliai pasaulyje vertinami gan gerai, itin daug kritikos ir prašymų dėl netvarkingų gatvių sulaukia didžiųjų Lietuvos miestų savivaldybės. Ne išimtis ir Panevėžys. Panevėžio miesto administracijos direktoriaus pavaduotojo Ramūno Vyžinto teigimu,mieste yra dar 70 kilometrų neasfaltuotų gatvių. Tačiau ir administracijos vadovai ir miesto meras teigia, jog gatvių būklė gerėja. Neseniai vien Rožyno mikrorajone asfalto danga išlieta 7-iose.

Ramūnas Vyžintas teigia, jog turimomis lėšomis, sutvarkyti visų miesto gatvių neįmanoma, tad jos atrenkamos pagal gyventojų skaičių , ilgį, eismą, ir daug kitų kriterijų. Meras pripažįsta, jog mieste pastebi ir daugiau problemų, bei tikina, jog darbai nesustos. Dalis jų jau „sudėliota“ ir 2016-iesiems.

Miesto vadovai džiaugiasi jog daugelis šiems metams planuotų darbų jau įgyvendinti. Be to, artimiausiame tarybos posėdyje planuojama skirti tam tikrą pinigų sumą miesto gatvių sniego tvarkymui. Jei šią žiemą sniego nebus labai gausiai, likusią lėšų dalį bus galima panaudoti miesto ūkio darbams, tokiems, kaip gatvių tvarkymas.

 

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: