Panevėžyje net dvi dienas autobusai veš nemokamai

Šiemet Panevėžio miesto Savivaldybės taryba priėmė sprendimą spalio 31 – lapkričio 1 d. viešuoju transportu keleivius į Šilaičių ir Pašilių kapines vežti nemokamai. Panevėžio autobusų parkas tradiciškai Visų šventųjų dieną organizuoja papildomus maršrutus į kapines. Taip pat spalio 31 – lapkričio 2 d. bus suintensyvintas 16-ojo autobuso maršrutas.

„Panevėžio miesto savivaldybė yra parengusi darnaus judumo planą, kurio tikslas – užtikrinti šiandienius ir rytojaus miesto mobilumo poreikius, kurti geresnę ir sveikesnę aplinką, siekti gamtosauginės, socialinės ir ekonominės darnos. Viešasis transportas yra vienas pagrindinių susisiekimo būdų mieste, todėl tikimės, kad vis daugiau panevėžiečių prisidės prie aplinkos tausojimo naudodamiesi šio transporto paslaugomis“, – sakė Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

Gyventojų patogumui spalio 31 d. ir lapkričio 1 d. viešasis transportas nemokamai keleivius veš šiais specialiaisiais maršrutais: Dariaus ir Girėno g.–Panevėžio miesto Šilaičių civilinės kapinės, Panevėžio miesto Šilaičių civilinės kapinės–Dariaus ir Girėno g. ir Aguonų g.–Panevėžio miesto Šilaičių civilinės kapinės ir Panevėžio miesto Šilaičių civilinės kapinės–Aguonų g.

Tikslūs viešojo transporto tvarkaraščiai skelbiami www.panevezioautobusai.lt arba www.pktransportas.lt.

Gyventojai viešajame transporte privalo dėvėti apsaugines veido kaukes, be to rekomenduojama rinktis rytinius ar vakarinius autobusų maršrutus, kuriuose mažesni keleivių srautai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: