Panevėžyje paminėti Europos judumo savaitės renginiai

Kasmet rugsėjo 16-22 d. vyksta Europos judumo savaitės renginiai, kurių metu primenama apie gamtą ir aplinką tausojančio judėjimo svarbą. Visą savaitę Panevėžyje vyko veiklos, skatinančios keliauti pėsčiomis, dviračiu ar kita aplinką tausojančia priemone, panevėžiečiai buvo skatinami dažniau užsiimti fizine veikla.

„Europos judumo savaitę vyko įvairios akcijos, skatinančios fizinę veiklą.  Skaičiuojame, kad šiaurietiško ėjimo užsiėmimuose, bėgimo-ėjimo akcijoje, žygiuose dviračiais dalyvavo per kelis šimtus panevėžiečių. Smagu, kad prie šios akcijos prisijungė ir orientacininkai, kurie minėjo Pasaulinę orientavimosi dieną, miesto moksleivius supažindino su orientavimosi sportu. Be to, šių metų naujovė – Dieną be automobilio panevėžiečiai buvo skatinami rinktis viešąjį transportą, kadangi tą dieną jis keleiviams buvo nemokamas“, – sako Miesto infrastruktūros skyriaus vyr. specialistė Rūta Taučikienė.

Nors Europos judumo savaitė baigėsi, Panevėžys jungiasi prie Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos organizuojamos žaliosios iniciatyvos – Nacionalinio judumo iššūkio. Įvairios Lietuvos bendruomenės kviečiamos 2 mėnesius automobilius iškeisti į žingsnius ir taip prisidėti prie aplinkai draugiškos Lietuvos kūrimo ir fizinės bei emocinės sveikatos gerinimo. Kviečiame kiekvieną panevėžietį dalyvauti Nacionalinio judumo iššūkyje. Daugiau informacijos apie iniciatyvą galite rasti ČIA.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: