Panevėžyje pasitikrinti sveikatą kviečia ką tik duris atvėrusios „Antėja laboratorija“ klinikos komanda!

Rugpjūčio 20 dieną  „Antėja laboratorija“ oficialiai atvėrė naujosios klinikos duris Panevėžyje, adresu Klaipėdos g. 75.

„Antėja laboratorija“ plečia ne tik padalinių tinklą, bet reaguodami į klientų išsakomus prašymus, didina ir teikiamų paslaugų prieinamumą. Naujoje „Antėja laboratorija“ klinikoje, bus atliekami visi reikalingi kraujo bei kiti laboratoriniai tyrimai, teikiama skiepų paslauga, o laikui bėgant klientai turės galimybę prisirašyti prie klinikos bei pasikonsultuoti ne tik su šeimos gydytoju, bet ir su patyrusiais gydytojais specialistais.

Prie „Antėja laboratorija“ Panevėžio klinikos prisirašę klientai nemokamai gaus visas sveikatos priežiūros paslaugas ir tyrimus, kuriuos finansuoja Teritorinės ligonių kasos. Atsižvelgęs į kliento nusiskundimus ar profilaktiškai, šeimos gydytojas galės paskirti nemokamą bendrą kraujo ar šlapimo, gliukozės kiekio kraujyje nustatymo, kalio, natrio ar geležies tyrimus bei kitus šeimos gydytojo medicinos normos ar ankstyvosios diagnostikos programų tyrimus.

Klinikoje apsilankyti darbo dienomis galėsite nuo 7 val. ryto iki 19 val. vakaro, šeštadieniais nuo 10 iki 14 val. Registruotis galima savitarnos sistemoje www.anteja.lt, bendruoju klientų aptarnavimo centro telefonu – 8 700 55 511 arba el. paštu pagalba@anteja.lt.

Atvykstančių laukia DOVANOS!

Atidarymo proga atvykstančių laukia DOVANA – nemokamas magnio ir kalcio tyrimų komplektas. Dovana pasinaudoti galėsite iki pat 2021 m. spalio 31 dienos.

Magnis yra vienas labiausiai žmogaus organizme paplitęs mineralas! Kasdien magnis padeda išvengti nuovargio, streso, raumenų spazmų bei kitų nemalonių simptomų. Kalcis reikalingas ne tik kaulams ar dantims, jis taip pat reguliuoja širdies susitraukimų dažnį, dalyvauja kraujo krešėjimo procese, mažina nervų sistemos dirglumą.

Norintys pasinaudoti dovana yra kviečiami su savimi turėti informacinę skrajutę (jei rado savo pašto dėžutėje) arba apie šį pasiūlymą, apsilankymo metu, papasakoti aptarnaujančiam personalui. Daugiau informacijos apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus rasite „Antėja laboratorija“ „Facebook“ paskyroje arba oficialioje įmonės svetainėje: www.anteja.lt.

Savo sveikatą patikėkite profesionalams!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: