Valerija Šarandina, Instagram @valerija.sarandina.photography

Panevėžyje PC Babilonas atidaryta didžiausia Lietuvoje naujo koncepto „Sinsay“ parduotuvė

Trečiadienį, liepos mėn. 27 d. prekybos centre „Babilonas“ duris atvėrė didžiausia Lietuvoje naujo koncepto „Sinsay“ parduotuvė, kurios plotas siekia net 1100 kv.m. „Senasis „Sinsay“ formatas siekdavo iki 400 kv. m. prekybinio ploto, o šiandien prisitaikę prie klientų poreikių siūlome jiems didesnį asortimentą ir net dvigubai ar trigubai didesnes erdves“ – naujienomis dalinosi „Sinsay“ prekės ženklo plėtros vadovas Evaldas Balčikonis.

Pirmoji „Sinsay“ parduotuvė Lietuvoje buvo atidaryta 2013 metais ir buvo orientuota į jaunas paaugles merginas, kurios mėgsta puoštis, domisi mada, gyvena aktyvų socialinį gyvenimą. Naujos „Sinsay“ parduotuvės ne tik didesnės, bet siūlančios ir platesnį prekių asortimentą ne tik merginoms. „Analizuodami mados rinkos segmentą, reaguojame į savo klientų poreikius, todėl naujoje „Sinsay“ parduotuvėje bus galima rasti ne tik drabužių ir aksesuarų moterims, vyrams ir vaikams. „Sinsay“ pasiūlą papildė interjero elementai ir visa linija skirta namams bei kosmetikos segmentas, skirtas makiažui ir odos priežiūrai“ – naujos parduotuvės privalumus vardijo UAB „LPP LITHUANIA“ generalinė direktorė Irina Gromovienė.

Nauja „Sinsay“ parduotuvė labiausiai yra orientuota į šeimas, o pats prekybos centras įsikūręs strategiškai patogioje vietoje: jį pasiekti patogu tiek Panevėžio gyventojams, tiek ir atvykstantiems iš aplinkinių rajonų. „Pats prekybos centras yra gerai žinomas Panevėžio gyventojams. Įžengiame į prekybos erdvę, kuri jau turi savo lojalų klientą ir tradicijas. Tikime, kad puikiai įsiliesime į prekybos centro gyvenimą ir „Sinsay“ klientams pasiūlysime ne tik platų prekių asortimentą, patrauklias kainas, bet ir ilgalaikę draugystę“ – mintimis dalinosi UAB „LPP LITHUANIA“ marketingo vadovė Alma Vitkutė.

Šiuo metu UAB „LPP LITHUANIA“ valdo 26 parduotuves: 6 „Reserved“, 5 „Cropp“, 3 „House“, 4 „Mohito“ ir 8 „Sinsay“, o 2022 metais planuoja tęsti prekės ženklo „Sinsay“ plėtrą visoje Lietuvoje.

Valerija Šarandina, Instagram @valerija.sarandina.photography


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: