Panevėžyje policijos pareigūnas ne tarnybos metu sulaikė vagį

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus tyrėjas Ž. Grakauskas ne tarnybos metu, apsipirkinėdamas prekybos centre, sulaikė vagį. Tai puikus pavyzdys, kad pareigūnai savo misiją: „Ginti. Saugoti. Padėti.“ atlieka neskaičiuodami darbo valandų.

Praėjusio penktadienio vakarą pareigūnas baigęs savo darbo pamainą, užsuko į prekybos centrą. Ten pamatė policijai gerai žinomą asmenį, stebėjo jį. Pro budrias pareigūno akis neprasprūdo įtartinas vyro elgesys. Parduotuvėje išsirinkęs stalines gręžimo stakles, jis net neketino už jas susimokėti ir pasuko link išėjimo. Policijos pareigūnas sustabdė beišeinantį vyrą, paprašė parodyti pirkimo čekį, o šis supratęs, kad lengvai išsisukti nepavyks, puolė bėgti.

Pareigūnas pats sulaikė ilgapirštį ir tuomet iškvietė kolegų ekipažą. Atlikdami kratą, pareigūnai vyro kišenėse rado ir, kaip įtariama, narkotinių medžiagų. Tad atsakomybė vyrui gresia ne tik dėl vagystės, bet ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: