Policijos departamento nuotr.

Panevėžyje policijos pareigūnu apsimetęs ir dvi vyresnes moteris apvogęs vyras priėjo liepto galą

Ketvirtadienį apie 11 valandą Panevėžyje F.Vaitkaus gatvėje į butą paskambinęs ir policijos pareigūnu pristatęs vyras apgaulės būdu iš 1935 metais gimusios moters išviliojo 1300 eurų. Smulkesnių nusikaltimo detalių policijos atstovė sakė neturinti.

Tą patį ketvirtadienį apie 15 valandą Panevėžyje Beržų gatvėje 1939 metais gimusi moteris į butą įsileido irgi policijos pareigūnu pristačiusį vyrą. Pareiškėjos teigimu, nekviestas svečias parodė dokumentą panašų į policininko pažymėjimą bei pareiškė turintis informacijos, kad namuose yra galimai padirbtų pinigų ir paprašė leisti juos nufotografuoti. Istorija baigėsi tuo, kad apsišaukėlis policininkas pastūmė buto šeimininkę, o šiai perkritus susirinko 4700 eurų, dar pastvėrė rankinę bei mobiliojo ryšio telefoną ir pasišalino. Bendras nuostolis – 4760 eurų.

Gana greitai paaiškėjo, kad abi minėtas vagystes įvykdė tas pats asmuo – 1993 metais gimęs Klaipėdos rajono gyventojas, kuris buvo sulaikytas, bet dar neapklaustas. Įtariamojo sulaikymo aplinkybių policija nekomentuoja.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: