Panevėžyje pradėti skiepyti socialines paslaugas teikiantys specialistai, globos įstaigų darbuotojai bei gyventojai

Šiandien Panevėžyje pradėti vakcinuoti socialinių globos įstaigų gyventojai ir darbuotojai, taip pat socialines paslaugas asmens namuose teikiantys specialistai.

„Vakcinaciją vykdo VšĮ Panevėžio miesto poliklinika, kuri rūpinasi, kad visas skiepijimo procesas vyktų sklandžiai. Panevėžiui yra skirta 300 vienetų vakcinų. Skiepijamų asmenų sąrašai sudaromi atsižvelgiant į sveikatos apsaugos ministro nurodytus prioritetus. Jei liktų vakcinų, tuomet vadovaujantis prioritetais bus skiepijami asmens visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų ir kitų įstaigų laboratorijų darbuotojai, atliekantys COVID-19 ligos tyrimus, COVID-19 ligos atvejų ir protrūkių epidemiologinę diagnostiką atliekantys specialistai, vykstantys į koronaviruso infekcijos židinius ir kiti asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Pirmąja vakcinos doze planuojama paskiepyti sausio 12-15 d. Kad susiformuotų imunitetas COVID-19 ligai, praėjus 21 dienos po pirmo skiepo jį reikia pakartoti. Iš viso Panevėžyje šiuo metu yra paskiepyti 1183 gyventojai.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: