Panevėžyje prasidėjo tarptautinis meninio stiklo simpoziumas „GlassJazz“

Jau ketvirtą kartą Panevėžyje vyksta Tarptautinis meninio stiklo simpoziumas „GlassJazz“. Rugsėjo 23–28 d. meninio stiklo studijoje „Glasremis“ vyks renginių ciklas, kuriame jungsis meninis stiklas, džiazas, medijų menas.

„Šie metai visiems ypatingi. Daug kas vyksta kitaip, daug kas vyksta pirmą kartą. Ir daug renginių nevyksta, nes jų surengti neįmanoma. Tačiau akivaizdu, kad Remigijui Kriukui ir jo komandai neįmanomų dalykų nėra. Šiems žmonėms sunkumai tampa galimybėmis, o iššūkiai – pergalėmis. Sveikinu visus „GlassJazz“ dalyvius, linkiu sėkmės ir įspūdingų rezultatų,“- sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Šio simpoziumo tikslas – bendrai veiklai suburti žinomus kūrėjus, suteikti jiems stiprią ir aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkančią techninę bazę, kad jie galėtų įgyvendinti savo kūrybines idėjas, dalintis patirtimi ir pasitelkdami įvairias formas populiarinti stiklo meną.

Panevėžiečiai ir miesto svečiai kviečiami stebėti simpoziumo kūrybinių dirbtuvių vyksmą nuo pat pirmos jo dienos. Lankytojai laukiami iki rugsėjo 27 dienos 7.00–11.30 ir 12.30–16.30 val. meninio stiklo studijoje „Glasremis“, Meistrų g. 9, Panevėžys. Grupių registracija vykdoma tel. (8 45) 43 04 03.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: