Panevėžyje pražydo sakuros

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštienė dalyvavo sakurų sodinimo akcijoje. Panevėžio užsienio investuotojų asociacija (F.I.B.A) miestui padovanojo 8 japoniškąsias vyšnaites. Medeliai pasodinti skverelyje prie J. Balčikonio paminklo.

„Neseniai paskelbta ir pradėta įgyvendinti iš pačių panevėžiečių kilusi iniciatyva dabar įgauna ir turinį. Labai tuo džiaugiuosi. Dėkoju Jums už šias sakuras, kurios papuoš mūsų miestą. Dėkoju už bendruomeniškumą ir indėlį gražinant Panevėžį“, – sakė meras R. Račkauskas.

„Kodėl pasirinkome padovanoti miestui sakuras? Tai gniaužiantis kvapą grožis, laukiamas ir žavus pavasario įvykis, kuriuo grožėtis Panevėžio gyventojai važiuoja į sostinę. Kodėl gi mums neauginti šių puikių medžių savo mieste, kad kasmet džiugintų žmonių širdis? Esame dėkingi savivaldybei, medeliams skyrusiai vietą miesto centre“, – teigė F.I.B.A. valdybos pirmininkė Daiva Masiliūnienė.

Savivaldybės paskelbtos akcijos „Dovana miestui“ tikslas – paskatinti verslo įmones, įstaigas ir organizacijas, privačius asmenis būti Panevėžio šeimininkais ir gražintojais. Siūloma rėmėjams prisidėti tvarkant želdynus, gėlynus, parkus, skverus, įrengiant gėlynus, gėlių kompozicijas ir kt.

Daugiau informacijos – www.panevezys.lt – Dovana miestui.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: